פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות בהיסטוריהחילופי זוגות היא כיום תופעה קיימת ומבוססת, בה לוקחים חלק המוני זוגות בחבי העולם, המעוניינים לגוון ולהעצים את חיי המין שלהם. גם בארץ יש מספר לא קטן של אתרי הכרויות לצרכי חילופי זוגות, מועדוני סווינגרס ומסיבות סגורות המיועדות לצורך מטרה זו בלבד. מנהג חילופי הזוגות אינו טרנד זמני וחולף של התקופה האחרונה אלא מוסד מבוסס שמתנהל מאות שנים שהתחיל ככל הנראה בסמוך לתקופה בה החל האדם לגלות ולחקור את מיניותו. אז אם אתם סווינגרס ותיקים או כאלו שזו להם הפעם הראשונה- דעו שאתם לא לבד, אלא חלק ממסורת ארוכת שנים של חילופי זוגות כלל עולמית.

חילופי זוגות במהלך ההיסטוריה

המונח חילופי זוגות היה מוכר יותר בראשית דרכו כ"חילופי נשים". עדויות למנהג זה ניתן למצוא כבר במאה ה-16, כשמדען וולשי בשם ג'ון די ומקורבו חוזה העתידות אדוארד קלי, חתמו על הסכם רשמי של חילופי זוגות בינם לבין נשותיהן. החוזה נחתם בתאריך 22 באפריל 1587. קצת מפתיע לגלות שמה שהוביל אותם להפוך למעין סווינגרס של זמנם הוא דרך רוחות שנגלו להם בסיאנס.
במאה ה-18 נפוצה שמועה שיהודים שהשתייכו לכתות המשיחיות של יעקב פרנק ושבתאי צבי נהגו לחגוג פסטיבל בזמן האביב שנקרא 'פסטיבל הטלה' שבמהלכו התקיימה סעודה ולאחריה חגיגת חילופי זוגות הכל כחלק מהטקס.
במאה ה-19 מדינות קומוניסטיות הואשמו בכך שכחלק מחלוקת הרכוש נכלל גם חלוקת הנשים. קארל מארקס ופרידריך אנגלס טענו מצידם שהאשמות אלו מקורן בצביעות ומנגנוני השלכה פסיכולוגיים של מבקרי הקומוניזם הבורגנים.

המאה ה-20 היא התקופה הקרובה ביותר אלינו, ובה נעוץ המקור הכי מוכר להתחלת מנהג חילופי זוגות. בספרו של העיתונאי והסופר הקנדי טרי גולד שעסק בחילופי זוגות, נטען שתופעת הסווינגרס החלה בקרב משפחות טייסים במהלך מלחת העולם השנייה. לאור המספר הגבוה של הנופלים במלחמה, נוצר קשר קרוב בין הטייסים לאלמנות הטייסים, קשר שבא לידי ביטוי בדאגה נפשית אך גם מינית. בשנות החמישים של המאה העשרים תופעת חילופי הזוגות נפוצה בקהילות של משפחות צבאיות בבסיסים האמריקאים ומשם פשטה גםם אל הפרוורים ואל חיי האזרחים. בשנות השישים הפכה תופעת הסווינגרס נפוצה ומקובל יותר על רקע התפתחות תרבות הנגד וילדי הפרחים של שנות השישים באמריקה, שדגלו בין השאר באהבה חופשית.
כיום סגנון החיים של חילופי הזוגות הפך נפוץ וזמין יותר הודות לנגישות הגדולה שמאפשר האינטרנט ואתרי ההכרויות שהוקמו לצורך העניין.תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]