פורטל חילופי זוגות
על קנאה וחילופי זוגות 

 

כל זוג שמעוניין לגוון את חיי המין שלו מוצא את עצמו מתלבט בין אפשרויות שונות. בדרך כלל מדובר בתהליך שמורכב מכמה שלבים, כאשר כל זוג מוצא את הפיתרון בשלב אחר. יש זוגות שמגלים כי צפיה משותפת בסרטי סקס או שימוש באביזרי מין שונים מספיקים כדי לגוון את חיי המין שלהם ולעורר את התשוקה שדעכה, ויש זוגות שמוצאים שפתרונות יותר נועזים, כמו הוספת שותף שלישי למיטה או חילופי זוגות הם מה שמצליח לעורר את חיי המין שלהם.

כל שינוי או הוספה של חוויות לחיי המין חייב להעשות בהסכמה מלאה של שני בני הזוג, אחרת הוא יגרום לתסכול, ריחוק וסלידה ויביא למטרה ההפוכה. ההסכמה בין בני הזוג חשובה במיוחד כאשר מדובר במקרים בהם מעורבים שותפים נוספים במיטה. הוספת שותף או שותפה או חילופי זוגות הם מצבים בהם ככל שהריגוש עולה, כך עולה פוטנציאל ההסתבכות. כאשר מדברים על חילופי זוגות, שני בני הזוג צריכים לזכור שמדובר במצב בו הם למעשה מאשרים אחד לשני לקיים יחסים עם אדם זר. עד כמה שזה יכול להיות מלהיב, פעמים רבות מתעוררים רגשות עזים של קנאה.

 

מתי קנאה הופכת למסוכנת בחילופי זוגות

 

קנאה היא רגש לגיטימי, שצריך לקחת אותו בחשבון כאשר מחליטים לנסות חילופי זוגות. השאלה היא האם הקנאה המתעוררת היא בריאה ובמינון סביר או שהיא הופכת לגורם בעייתי ומסכסך בזוגיות.

משיחות עם סווינגרס שונים, ניתן לראות כי ככל שמדובר בזוג בוגר יותר, כך הקנאה נשארת בריאה וחיובית יותר ולא משתלטת עם הזוגיות. בנוסף, חלק גדול מהסווינגרס מעידים שהקנאה הולכת ופוחתת עם הזמן, ככל שנכנסים יותר לעולם של החלפת זוגות ומתנסים ביותר חוויות.

באופן כללי ניתן לומר שההשפעה של חילופי זוגות על מערכת היחסים בין בני הזוג קשורה מאוד למצבה לפני תחילת ההתנסות. אם מערכת היחסים הייתה חזקה ויציבה, והפתרון של חילופי זוגות בא באמת רק כדי להעשיר את חיי המין, הקנאה לא תערער את המצב. אם מערכת היחסים הייתה רעועה ובעייתית לפני ההתנסות והבחירה בחילופי זוגות הייתה צעד נואש לשיקום הזוגיות, סביר להניח שהקנאה המתלווה לחילופי זוגות עלולה להפוך להרסנית.

 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]