פורטל חילופי זוגות
על חילופי זוגות ויחסים פתוחיםזוגות שנמצאים במערכת יחסים מונוגמית במשך זמן ממושך, מגלים לפעמים שחסר להם משהו בחיי הזוגיות: גיוון, הרפתקנות או פשוט סקס עם אדם אחר שהוא לא בן הזוג הקבוע. סקס מעסיק את כולנו- גברים ונשים, כמעט באותה מידה. אנחנו נמשכים לגברים או נשים שאנחנו פוגשים באקראי וחלקנו אפילו מפנטזים על קיום יחסי מין עם אותם אנשים. אבל רק מעטים ממש יעשו את המעשה: רובנו לא היינו מוכנים לפגוע בבן הזוג האהוב שלנו על ידי בגידה עם מישהו אחר. המשיכה לאנשים אחרים והמחשבות בנושא עלולה ליצור מתחים- מיניים ונפשיים- שאין באפשרותנו לפרוק. מתחים אלו עלולים לפגוע במערכת היחסים עם בן או בת הזוג.

סקס מחוץ למסגרת הנישואין או הזוגיות לא חייב תמיד להיות בגידה: יש זוגות שמצאו את שביל הזהב ומצליחים ליצור חוויות מיניות חדשות באמצעות מערכת יחסים פתוחה.

מה זה יחסים פתוחים?

בזוגיות פתוחה, בני הזוג מסכימים לקיום יחסי מין עם פרטנרים אחרים, מבלי שזה ייחשב לבגידה. מערכת יחסים שכזו יכולה להתקיים אך ורק אם שני בני הזוג מסכימים עליה. מערכות יחסים פתוחות משתנות בין זוגות שונים וכל זוג קובע לעצמו מערכת חוקים שבהם הסקס עם זרים נחשב מקובל ולא כמעשה של בגידה. קביעת החוקים והגבולות הוא שלב חשוב בכינון מערכת יחסים פתוחה, זה מה שמבטיח שהכל מוסכם ואף אחד לא נפגע.

יחסים פתוחים יכולים לבוא לידי ביטוי במספר דרכים, למשל: הוספת שותף שלישי למיטה, חילופי זוגות, או בסטוצים אקראיים של בני הזוג עם אנשים אחרים. יש שבוחרים לשתף את בני הזוג בחוויות המיניות שלהם, ויש כאלו שבוחרים לא לדעת את הפרטים או אפילו אם זה קרה, כל עוד החוקים נשמרים ובן הזוג חוזר בסופו של יום אליהם. בכל מקרה, מערכת יחסים פתוחה יכולה לעבוד רק אם היא מבוססת על מערכת יחסים אוהבת ויציבה וכשקיים מערך של אמון בין בני הזוג. כניסה למערכת יחסים פתוחה ממקום של ניסיון לפתור בעיות בקשר תוביל רק להחרפת הבעיות הקיימות.

יחסים פתוחים בחילופי זוגות

בניגוד לעבר, כיום ישנה פתיחות גדולה יותר בקרב זוגות לשילוב פרטנרים חדשים במערכת היחסים שלהם. רבים בוחרים לעשות זאת בצורה של חילופי זוגות. מערכת יחסים פתוחה מאפשרת לבני זוג להרגיש חופשיים יותר ומאפשרת להם לצבור חוויות מיניות חדשות ומסעירות על ידי קיים יחסי מין עם אחרים במסגרת של חילופי זוגות, בהסכמה מלאה של כל הצדדים. זוגות שרוצים להתנסות במערכת יחסים פתוחה יכולים לפגוש זוגות אחרים במסיבות חילופי זוגות או מסיבות סווינגרס. הם גם יכולים לקבוע שחילופי הזוגות יתבצעו רק עם זוג אחד אותו הם יבחרו יחד, דרך אתרי הכרויות המיועדים לחילופי זוגות. חילופי זוגות היא תופעה שהולכת וגדלה, והטאבו על הנושא הולך ומצטמצם. לזוג שמנהל מערכת יחסים פתוחה זו יכולה להיות אפשרות מצויינת למצוא פרטנרים חדשים.תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]