פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות?הרבה אנשים מפנטזים על חילופי זוגות ולא יודעים איך להעלות את הנושא בפני בן/בת הזוג. למרות שהחשש מובן, האמת היא שבמציאות זה יכול להתברר כהרבה יותר פשוט ממה שחושבים.

כמו בכל נושא אחר, חשוב מאוד להקפיד לשמור על כנות ופתיחות בחיים הזוגיים. ברגע שיש בסיס טוב לשיתוף והכלה, אפשר להגיד הכל.

אנחנו מציעים לגשת לנושא בהזדמנות מתאימה- כשהאווירה נינוחה, אולי על כוס יין במסעדה או בהזדמנות רומנטית אחרת ופשוט לשתף בפנטזיה ולראות מה התגובה. בני הזוג יכולים להפתיע אותנו לא פעם.

הרעיון הוא להגיע לנושא ממקום טוב ולא כאשר יש אווירה קשה או שיחה על תסכול וחוסר סיפוק, אלא דווקא ברגעים נינוחים וקרובים בהם ניתן לשחרר. ברגע שמגיעים בגישה חיובית ומציגים את היתרונות, יש סיכוי גבוה שבני הזוג יסכימו לשתף פעולה וגם אם לא- זה לא יגמר בריב. 


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]