פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?קנאה במערכת יחסים סווינגרית היא משהו טבעי שצריך לדבר עליו ולא כדאי להתעלם ממנו. הרבה פעמים אחד מבני הזוג יכול לחוש קנאה לנוכח העובדה שבן/בת הזוג מקיים יחסי מין עם מישהו אחר. מידה מסויימת של קנאה במערכת יחסים זוגית היא משהו טבעי ואף בריא שמוסיף קצת מתח טבעי ומחזק את הביטחון העצמי, אך במינונים מסויימים היא עלולה להיות הרסנית למערכת היחסים.

חשוב לזכור שמה שמחזיק מערכת יחסים טובה של בני זוג שמשתתפים בחילופי זוגות הוא קודם כל תקשורת טובה. אם לא תדברו זה עם זו בכנות ובפתיחות על מה שמציק לכם - הבעיה רק תלך ותגדל עד שתתפוצץ.

נסו לסגל לעצמכם כלים שיעזרו לכם להתמודד עם מצבי חוסר בטחון הנובעים מקנאה כמו למשל - נשיקה קטנה לפני שמתפצלים, להגיד 'אני אוהב אותך' ברגע המתאים או לסגל מנהגים אחרים שיחזקו ויסמנו אחד לשני שאוהבים, למשל- להחליט שחדר המיטה הוא המקום המקודש שלכם ולא מכניסים אליו זרים.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]