פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?פעמים רבות שואלים אותנו איך מתחילים להיפגש עם סווינגרס אחרים. התשובה היא, כמובן, להשתתף באירועים ומסיבות של חילופי זוגות. כל זוג מוצא עם הזמן את סוג האירועים שמתאים לו. בדרך כלל ההתנסות הראשונית תהיה במסיבת חילופי זוגות מאורגנת במועדון או בוילה מיוחדת. אך אם רוצים, בהחלט אפשר לארגן מסיבת חילופי זוגות ביתי ואינטימית.

איך עושים את זה? קודם כל צריך לדאוג לעיצוב האווירה המתאימה. במסיבות חילופי זוגות לא קופצים ישר לעניינים, אלא מחממים את האווירה בהדרגה. רצוי לתכנן היטב את הערב.

בהתחלה חשוב כמובן להגיש כיבוד ושתיה, לערוך שלב של הכרות כללית בין כולם ולאחר מכן לתכנן כמה משחקים חברתיים סקסיים שיעזרו למשתתפים להיפתח בהמשך. בנוסף, אפשר לתכנן פינות משחק שונות ברחבי הבית, בהן יוכלו המשתתפים להתחבר ולשבור את הקרח. וכמובן, כמו בכל מסיבה אחרת- אל תשכחו להקפיד על מוזיקה טובה ומתאימה, אלכוהול איכותי והרבה כיף ושחרור!


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]