פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?אחד הדברים החשובים ביותר לגולשים שלנו הוא שמירה על הדיסקרטיות. הדאגה לשמירה על הפרטיות בעת שימוש באתר חילופי זוגות היא לגיטימית, לכן ניסחנו כמה כללי אצבע שיעזרו לכם לשמור על הפרטיות שלכם בזמן החיפוש אחר שותפים לחילופי זוגות.

  1. אל תחשפו יותר מדי פרטים אישיים בכרטיס שלכם, וגם לא בתקשורת בתוך האתר ומחוצה לו, עד לפגישה עצמה. רצוי שלא למסור שם פרטי ושם משפחה ובטח שלא כתובת מגורים למישהו שרק הכרתם באתר.

  2. תמונת פרופיל זה חשוב ומעלה את כמות הפניות, אך חשוב שלא להעלות תמונה עם פנים המזהה אתכם בבירור, ואנו בזיגזוג מקפידים על כך.

  3. קבעתם להיפגש עם זוג מהאתר? קבעו את הפגישה הראשונה במקום ניטרלי כמו בית מלון, כך שלא תצטרכו לחשוף את כתובת המגורים שלכם עד שאתם לא לגמרי בטוחים.

  4. חשוב לגלוש באתר הכרויות רציני כמו זיגזוג. באתר שכזה קיימים מנגנוני סינון ומיון של מי שנרשם לאתר, מנהלי האתר נמצאים בקשר ישיר ורציף עם גולשיו ודואגים לסנן החוצה משתמשים עם זהויות בדויות, או לטפל באופן נקודתי במשתמשים שלא מתנהגים באופן ראוי.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]