פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?הרעיון של יחסים מיניים עם פרטנרים נוספים תמיד מעורר בהתחלה אסוציאציה של בגידה. החברה המונוגמית מבוססת על בלעדיות ביחסים וכולנו התרגלנו לגדול על ערכים אלו. חילופי זוגות מבוססים על הסכמה מלאה בין בני הזוג ולכן הם בדיוק ההפך מבגידה. כאשר אחד מבני הזוג מנהל קשר רגשי/מיני ללא ידיעת הצד השני אז כמובן מדובר בבגידה, שעל פי סולם הערכים המקובל נחשבת למעשה חמור במיוחד.

זו בדיוק הסיבה שחילופי זוגות הם פתרון מצויין. מי שמגיע למצב של בגידה הוא בדרך כלל אדם שהקשר הראשי בחייו לא מספק אותו. חוסר סיפוק הוא תופעה ידועה, מוכרת ונרחבת במערכות יחסים מונוגמיות ארוכות טווח. חילופי זוגות נותנים בדיוק את המענה לבעיה זו. כאשר בני הזוג מסכימים להתנסות בחוויות נוספות ויוצאים לדרך משותפת, זו בדיוק הדרך לגוון את חיי המין ולתבל אותם מבלי לחצות את הגבול אל עבר הבגידה. 


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]