פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?הנה כמה נקודות למחשבה בנוגע לסוגיה של אצל מי נפגשים - אצלכם או אצל הזוג שעכשיו הכרתם:

ראשית, קחו בחשבון שאם אתם מזמינים אליכם, אתם חושפים את כתובת המגורים שלכם. אם זה זוג שרק הכרתם וזו הפעם הראשונה שאתם נפגשים, אולי כדאי קודם להיפגש בבית מלון עד שתרגישו מספיק בטוחים להזמין אותם אליכם הביתה.

שנית, אם אתם מזמינים אליכם- אתם צריכים לדאוג לאירוח, כלומר: לדאוג שהילדים (אם יש) לא יהיו בבית, שהבית נקי, שיש מצעים נקיים, שיש אמצעי מניעה וצעצועי מין, וגם שיש משהו לנשנש ולשתות. אם אתם הולכים אליהם - כל זה נחסך מכם, כולל הניקיונות ושטיפת הכלים למחרת…

ולסיום, יש זוגות שמעדיפים לא להזמין אליהם הביתה כי הם רואים בחדר השינה שלהם מרחב מקודש אליו אין כניסה לזרים. חשבו האם גם אתם מרגישים כך.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]