פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - חילופי זוגות- היזהרו מחיקוייםבחיפוש אחר חילופי זוגות ברשת אנו נחשפים ללא מעט תכנים ואתרים מעולם המין. חשוב מאוד לדעת ולהכיר את הדרכים לזהות אתרים אמיתיים ולגיטימיים ולהימנע מהרשמה לאתרים פיקטיביים, שקיימים לא מעט באתרים שקשורים לסקס.

כמה טיפים חשובים שכדאי לשים לב אליהם-

  • ודאו כי הפרטים שאתם נדרשים למלא בעת ההרשמה הם לגיטימיים כמו כינוי, תיאור מראה חיצוני, תחומי עיסוק וכו'. אל תמסרו פרטים אישיים מדי כמו מספר תעודת זהות.

  • שימו לב להודעות שתתחילו לקבל מפרופילים באתר- האם הן נראות אמינות, עם ניסיון אמיתי לייצר שיחה. אתר שיש בו הודעות רבות שחוזרות על עצמן ואינן נראות אמינות ואישיות הוא כנראה בעל פרופילים פיקטיביים רבים שמנסים להזיק. באתרים מזויפים יש הרבה אנשים שמנסים להונות משתמשים תמימים.

  • בחנו היטב את התמונות באתר- האם הן נראות אמינות או שהן נראות טובות מדי בשביל להיות של אנשים רגילים. כשיש ריבוי תמונות פיקטיביות זה בדרך כלל מצביע על כך שהאתר לא אמין ולא מחזיק פרופילים אמיתיים.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]