פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - חילופי זוגות- תנאים להצלחהזוגות שואלים פעמים רבות כיצד הם ידעו שיצליחו בחילופי זוגות. בפנטזיה זה נראה להם מצוין, אבל כשהם מנסים לדמיין את עצמם בסיטואציה עצמה הם מתקשים להבין כיצד יתפקדו. כדי לפשט את הנושא, הכנו כמה טיפים חשובים:

  • עבדו על הביטחון העצמי- הרגשה טובה חשובה מאוד להצלחה בחילופי זוגות. אם תאהבו את עצמכם, תשדרו ביטחון כלפי חוץ ותהפכו לאטרקטיביים בעיני אחרים. למרות שלמראה החיצוני יש חשיבות, חשוב יותר לשדר בטחון וסקסיות כשנכנסים לעולם הסווינגרס. הרי ברור כי אין מקום לביישנות בעולם הזה, אז הגיעו חזקים ובטוחים למפגשים!

  • תהיו פנויים- כדי להכיר סווינגרס אחרים צריך לפנות זמן. קבעו שעות עם בן/בת הזוג בהן אתם עסוקים ביחד באתר. יוצרים קשר עם זוגות אחרים, מנסים לתאם מפגשים. צריך להיות מאוד אקטיביים וזמינים כדי להצליח בעולם הזה.

  • עבדו על הפתיחות ביניכם- אך ורק זוגות שיש ביניהם תקשורת טובה, איכותית ופתוחה לחלוטין יכולים להצליח בעולם הסווינגרס. אם תסתירו אחד מהשני את החששות והפחדים, התשוקות והרצונות- לא תגיעו רחוק! שם המשחק הוא שיתוף והדדיות!


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]