פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - חילופי זוגות - איך מתחילים?בשלב ראשון עליכם לוודא ששניכם בוחרים להיכנס לעולם חילופי הזוגות בהסכמה מלאה, משותפת, ומתך כבוד הדדי ואהבה. חילופי זוגות הוא צעד של שני אנשים בוגרים ואוהבים שרוצים להתנסות ולהרחיב את טווח החוויות המיניות שלהם, להגשים פנטזיות, ולא צעד שמטרתו לפתור בעיות בזוגיות.

שנית, חשוב לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים ומכילים, ליידע זה את זו במה שעובר עליכם, ולא להסתיר או להתעלם מרגשות כמו קנאה או חוסר ביטחון עצמי.

בשלב הבא רצוי לשוחח על הנושא בפתיחות, להחליט מה מחפשים בדיוק ולקבוע איפה עוברים הגבולות. למשל - יש זוגות שלפחות בהתנסות הראשונה בחילופי זוגות מחליטים שלא להתפצל אלא להישאר באותו חדר. אפשר גם לקבוע סימנים מוסכמים מראש למצבים בהם אחד מבני הזוג לא מרגיש בנוח ורוצה להפסיק.

רוב הסווינגרס מתחילים את דרככם בחילופי זוגות באחת משתי דרכים: מסיבת חילופי זוגות או אתר הכרויות לחילופי זוגות, ואפשר כמובן לשלב בין השניים. לשתי האופציות יש יתרונות וחסרונות וכדאי להחליט יחד מה מתאים לכם.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]