פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?הרבה זוגות שואלים אותנו- מה כדאי ללבוש למסיבת חילופי זוגות? האם צריך לבוא במשהו סקסי וחושפני או שאפשר להתלבש רגיל?

באופן כללי כדאי לדעת שבמרבית מסיבות הסווינגרס אין הגבלה או קוד לבוש מיוחד, למעט מקרים בהם מדובר במסיבת תחפושות או מסיבת BDSM. ההמלצה שלנו הוא להתלבש כפי שהייתם מתלבשים לקראת דייט - יפה, נקי ומסודר. לבוש סקסי כמובן יכול לעזור לכם להיכנס לאווירה של המסיבה, אבל רצוי לשמור על טעם טוב ולא לגלוש לגבולות הסליז, תשאירו קצת מקום לדמיון… נשים יכולות כמובן להצטייד גם בלבנים סקסיים או שובבים כמו בייבי דול או ביריות - מה שעושה לכם את זה.

הכי חשוב - לבשו בגדים שגורמים לכם להרגיש סקסיים ובנוח עם הגוף שלכם.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]