פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - מיתוסים של חילופי זוגותיש לא מעט מיתוסים ותפיסות מוטעות בנוגע לחילופי זוגות, העלולים להרתיע רבים מלקחת חלק בעולם המסעיר הזה. בואו נפרק כמה מהם:

 

חילופי זוגות נחשבים כבגידה

בגידה כוללת בדרך כלל הסתרה מבן/בת הזוג. במקרה של חילופי זוגות- שני בני הזוג בוחרים יחד בהחלפת זוגות או הוספת צלע שלישית, כדי לגוון את חיי המין או כדי להגשים פנטזיה. הכל נעשה מרצון ובהסכמה של שני הצדדים, כך שאין פה אלמנט של בגידה.

 

במסיבות חילופי זוגות כולם חייבים להתפשט

יש כל מיני סוגים של מסיבות חילופי זוגות וקוד הלבוש בהן נע בין אלגנטי לקינקי, וכל מה שבאמצע. אף משתתף לא מחויב להיפרד מבגדיו בכניסה ומשתתפים שמעוניינים להרגיש יותר בנוח יכולים להסתובב עם הלבשה תחתונה, מגבת או חלוק באזורים המוגדרים לכך מראש.

 

סקס הוא חובה במסיבות סווינגרס

ממש לא. כל הרעיון הוא להינות, ואף אחד לא יכריח אתכם לעשות משהו שלא תרצו. יש זוגות שנהנים לצפות בזוגות אחרים, יש כאלו שנהנים שצופים בהם. הבחירה אם לקחת חלק או להחליף עם זוג אחר היא שלכם לגמרי.

 

סווינגרס הם מבוגרים ולא מושכים

הסטראוטיפ הזה קשור לאופן בו סווינגרס מוצגים בטלוויזיה ובקולנוע, אך בין זה ובין המציאות אין שום קשר. קהילת הסווינגרס היא קהילה מאוד מגוונת ותפגשו בה אנשים מכל הסוגים: מבוגרים וצעירים, יפים ומכוערים, נשואים ורווקים...


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]