פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - נופש לסווינגרסאחת מהחוויות המהנות ביותר בעולם הסווינגרס היא לצאת לנופש מיוחד של חילופי זוגות. בארץ הנושא עדין לא מאוד מפותח, אך בחו"ל מדובר בענף תיירותי של ממש. ישנם לא מעט כפרי נופש מיוחדים בעולם שמיועדים לחופשות של חילופי זוגות, אליהם מגיעים תיירים סווינגרס מכל העולם. בנוסף, ניתן למצוא גם חבילות שיט של חילופי זוגות או אתרי קמפינג שעורכים אירועים ייחודיים לחברי קהילת הסווינגרס.

לפני שיוצאים לנופש של חילופי זוגות חשוב לדעת כמה דברים חשובים על אופי החופשה- אירועים אלו כמעט תמיד מיועדים לזוגות בלבד, משמע שלא כדאי להגיע אליהם כבודדים ולחפש שם פרטנרים, אלא רק כחלק מזוג. עוד חשוב לדעת שלא מדובר במקומות סליזים במיוחד. מבחוץ הם מתפקדים כאתרי נופש לכל דבר. הפעילות בין הזוגות מתקיימת בחדרים פרטיים או במועדונים מיוחדים בתוך מתחם הנופש ולא בחוץ. כמו כן, ישנן הגבלות חשובות לשמירה על פרטיות הנופשים- למשל, איסור להשתמש במצלמות ובטלפונים סלולריים בשטחים הציבוריים ועוד.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]