פורטל חילופי זוגות

חילופי זוגות - סוגי סווינגרסעולם חילופי הזוגות מורכב מגוון רחב של אנשים בעלי העדפות ופנטזיות שונות. אם החלטתם לצרף שותפים לחיי המין שלכם- כדאי קודם שתגדירו איזה סוג של סווינגרס אתם, ומה אתם מוכנים ולא מוכנים לעשות, כך שכשתגיעו למסיבות סווינגרז או כשתגלשו בזיגזוג תדעו בדיוק מה אתם מחפשים.

יש למשל סווינגרס שמוכנים לקחת חלק בסוגים שונים של אקטים מיניים עם הפרטנרים לחילוף, מלבד חדירה מלאה. את זה הם משאירים רק לבן הזוג שלהם. יש זוגות שמוכנים להחלפה מלאה של בני הזוג. יש סווינגרס שמעדיפים להתפצל לחדרים נפרדים, ויש כאלו שאוהבים להישאר באותו החדר כי הם נהנים לצפות בבן זוגם עם מישהו אחר. יש זוגות שמוכנים להוסיף רק צלע שלישית נשית, ויש זוגות שיזרמו גם לאורגיה. ויש כמובן גם כאלו שמעוניינים בקשירות וסאדו-מאזו או משחקי מין אחרים, ויש כאלו שלא מתחברים לזה בכלל. כל זוג קובע מה הוא אוהב ומה מתאים לו.


עוד על חילופי זוגות

מה ללבוש למסיבת חילופי זוגות?
סוגי סווינגרס
איך מארגנים מסיבת חילופי זוגות?
משחקים למסיבת חילופי זוגות
מיתוסים של חילופי זוגות
איך לפתוח פרופיל אטרקטיבי?
איך להציע לבן/בת זוג חילופי זוגות
נופש לסווינגרס
חילופי זוגות- היזהרו מחיקויים
חילופי זוגות- תנאים להצלחה
איך שומרים על דיסקרטיות באתר חילופי זוגות?
איפה מוצאים שותפים לחילופי זוגות?
איך למנוע מצבי קנאה בחילופי זוגות?
חילופי זוגות - איך מתחילים?
למה כדאי להירשם לאתר חילופי זוגות?
חילופי זוגות-אצלנו או אצלכם?
האם חילופי זוגות נחשבים כבגידה?
כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות
חילופי זוגות - כל היתרונות


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]