פורטל חילופי זוגות
על פנטזיות וזוגיות95% מהאנשים מודים שיש להם פנטזיות מיניות. פנטזיות הן דבר טבעי והן מראות על חשק מיני בריא. מחקרים מראים שאנשים בעלי פנטזיות נהנים מחיי מין עשירים יותר מאלו שלא נותנים לדמיון שלהם דרור. הפנטזיות אינן סממן של חיי מין לא מספקים או של כישלון בזוגיות וניתן לנצל אותן על מנת להעמיק את ההכרות והאינטימיות בין בני הזוג.

 

הפסיכולוגים מחלקים את הפנטזיות לשלוש קטגוריות:

1.פנטזיות רומנטיות הכוללות מפגשים במקומות לא שיגרתיים או עם אנשים מפורסמים. בדרך כלל הגירוי המרכזי בפנטזיה יהיה בחווית המפגש והסביבה.

2. פנטזיות שולט נשלט. פנטזיות מיניות אלו נפוצות במיוחד אצל נשים, יש האומרים שזה בגלל שיורד הלחץ לרצות ולענג את בן הזוג.

3. השתלטות יצרים מוחלטת, אובדן הנימוס או העכבות למטרת התפרעות מוחלטת במיטה.

 

תיבול חיי המין בעזרת פרטנר נוסף היא פנטזיה נפוצה בקרב זוגות נשואים. זאת הזדמנות לנסות דברים חדשים ומרגשים בצורה בטוחה ואינטימית תוך חיזוק מערכת היחסים עם בן הזוג. גם הזוג הכי אוהב מתחיל להרגיש שחיקה ושעמום במיטה ואז נכנסים רגשות אשם על כך שאין תשוקה בין בני הזוג. הפנטזיות המיניות יכולות להיות מפתח להתעוררות חדשה והתפתחות במערכת היחסים.

 

הכייף הגדול בפנטזיות הוא שהן חיות רק אצלך במוח ואיש אינו נפגע. אך יש משהו בהגשמות הפנטזיות עם אדם הקרוב אליך שמשחרר ומחזק את הקשר.

 

בעבר היחס לפנטזיות מיניות היה מאוד שלילי- חולם על משחקי שליטה? כנראה שאתה אנס בפוטנציה, חולמת על גבר נוסף במיטה? כנראה שאת לא אוהבת את בעלך. כיום הרבה פסיכולוגים מעודדים לפנטז ולתת לדמיון להוביל אותכם. אין בפנטזיה רצון נסתר לפגוע בבן זוג או להיפרד ופנטזיה אלימה או על אנשים זרים אינה אומרת דבר על אופי האדם.

הפנטזיות מעשירות את החיינו והן הזמנות טובה להעמיק את הקשר ולחלוק משאלות כמוסות. 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]