פורטל חילופי זוגות
חופי הנודיסטים הטובים בעולם לחילופי זוגותהקיץ הגיע, החום עולה והגיע הזמן להסתער על החופים. בכול סיבוב בחוף הים נראה כי בגדי הים הולכים וקטנים עד שאין בהם צורך. יש חופים בהם החליטו לטפל בבעיה זאת ולהפוך אותם לחופים נודיסטים.

באמצע המאה ה20 החלו לצוץ חופים נודיסטים באירופה לאורך הים התיכון. את הרעיון הנחמד הזה הובילו כמובן הצרפתים שמעולם לא הייתה להם בעיה עם עירום.

מוגשים פה חמישה חופי הנודיסטים הטובים בעולם לטובת אלו ששוקלים טיסה לחו"לOcho Rios, ג'מייקה

ג'מייקה היא המקום המושלם להירגע באמת ולהנות מחופי הים המשגעים ומהמוזיקה הטובה. בג'מייקה יש הרבה איים קטנים ופרטיים המושכרים לטובות זוגות או קבוצות שרוצות להנות מפיסת גן עדן פרטית. חוף Ocho Rios הוא אחד מחופי הנודיסטים המומלצים במדינה למי שרוצה לבוא, לראות ולהירגע.פיניו, Cambori, ברזיל

בברזיל חופי נודיסטים רבים וגם אלו שאינם מוגדרים כך שופעים בבגדי ים מינימליים. חוף פיניו הוא החוף נודיסטים הראשון שנפתח בברזיל והוא גם הרציני ביותר בניהם. ואם כבר הולכים לחוף נודיסטים, אז במדינה הידוע ביופי המסחרר של אנשיה.

Haulover ביץ',פלורידה

חוף יפה מסודר ומאורגן המציג את המיטב של פלורידה. כמו כול דבר אחר בארצות הברית החוף נלקח ברצינות רבה ויש שם מצילים מאומנים שמוכנים לשלוף כול יפיפייה מהמים בשביל הנשמה מפה לפה.

Samurai Beach, Australia

אם כבר בעירום למה לא לעבוד על הכושר? .עם או בלי זקפה  בחוף הזה יש בכול שנה את "האולימפיאדה בעירום" כך שאם אתם אינכם טיפוסים חובבים ספורט אולי עדיף למצוא חוף אחר.

Red Beach, כרתים, יוון

חוף מיוחד המציע שילוב של היסטוריה ,חילופי זוגות ועירום. בחוף מגורים ומסעדות ברמה גבוה כאשר ברקע שרידים של יוון העתיקה. לחוף הרגשה כפרית אותנטית וניתן להסתובב בעירום בכול מקום מלבד החדר אוכל.


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]