פורטל חילופי זוגות
מין בטוח וסוגי קונדומיםקונדום מהווה אמצעי הגנה הכרחי מפני הריונות בלתי רצויים ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.  כיום, הרצון למגן את הגבר תוך שמירה על הנאתם של בני הזוג, הוביל לייצורם של אינספור קונדומים שונים הגודשים את מדפי הפארמים. עם חספוס וזיזים או חלק ובלתי מורגש, מלייטקס , פוליאוריטן או מעור חיה? תשובה לשאלות אלו ורבות נוספות, טמונה לרוב בניסוי וטעיה.

ממה מופק הקונדום הנחוץ לי?

קונדומים מופקים בעיקר מלייטקס  או פוליאוריטן, כאשר ההמלצה הגורפת היא קונדום הלייטקס הנחשב לממגן יותר ובעל רמת זמינות גבוהה במיוחד. אך, יחד עם זאת, יש לזכור כי ניתן להשתמש אך ורק בחומרי סיכה על בסיס מים בעת שימוש בקונדום זה - שכן חומרי סיכה מבוססי שמן ימיסו את הלייטקס.

קונדומי הפוליאוריטן ( סוג של פלסטיק) מהווים מענה לאוכלוסייה המצומצמת הסובלת מגירוי אלרגי שמקורו בלייטקס. אלו קונדומים דקים יותר ולכן התחושה מוגברת. למרות זאת, עלותם גבוהה יותר וגמישותם אינה משתווה לזו של קונדום הלייטקס. בעיה הגמישות נפתרת באמצעות שימוש של חומרי סיכה על בסיס מים או על בסיס שמן.

לרשותם של המתלוננים על חיכוך ירוד, עומדים הקונדומים העשויים ממעי כבשה. אלו קונדומים סופר- דקים, שאינם מורגשים במהלך קיום יחסי המין, אך יחד עם זאת מחירם גבוה ואינו מצדיק את העדר הבטיחות.

טקסטורות, צורות ואפילו טעמים

ישנם קונדומים בעלי טקסטורות חלקות, שבשילוב עם דקיקות הקונדום, הופכים את ה"מעיל הגשם" לבלתי מורגש, כמו קונדום fetherlite ultra ומתחריו. וישנם קונדומים שרוצים להדגיש "גם אני כאן" ולהגביר את הנאתם של בני הזוג עם טקסטורה מחוספסת וצלעות רטט מיוחדות.

צורתם של הקונדומים מאופיינת בהתאם לשימוש הנעשה בהם. בין אם משוח בחומר סיכה או לא, לבן או צבעוני, צורתו השכיחה של הקונדום היא כ-של שקיק אלסטי מאורך המחובר לשוליים טבעתיים שצמיגותן גבוהה יותר. לעומת זאת, קונדום אנאלי עשוי מחומרים חזקים יותר (פוליאוריטן) וריכוז חומרי הסיכה בו גבוהה. קונדום למין אוראלי מגיע בקשת של טעמים שחלקם אף נמסים בפה, והוא עשוי מלייטקס דק במיוחד.

לסקירת מוצרים נוספים לעידוד התפקוד המיני והגברת האון


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]