פורטל חילופי זוגות
לשפר את המיניות בתוך הזוגיותהתחלות הן תמיד מרגשות וקסומות , במיוחד התחלה של קשר חדש. המתח המיני, הצפייה לסקס בפעם הראשונה. התיאבון המיני והמסע לגילוי המיניות של הצד השני..

סקס הוא חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים. כשהסקס טוב היחסים פורחים, כשהסקס גרוע  יש נבילה של מערכת היחסים. אמנם תקשורת טובה, כבוד ושיתוף הן תכונות מאד חשובות שאי אפשר לוותר עליהן בזוגיות.

אבל, יחד עם זאת, אין ספק שכשהסקס מסעיר ומרגש אז -  הזוגיות מלבבת.

זוגות  רבים מדווחים על שחיקה ביחסי המין שלהם. אחרי שנים שבהם הם רגילים אחד לשני, מכירים את האזורים הרגישים ואת התנוחות האהובות נראה כי התשוקה קצת נשחקת.

מה ניתן לעשות על מנת לשפר את המיניות בתוך הזוגיות?

השקיעו במשחק המקדים - השתמשו בדמיונכם העשיר על מנת ליצור חויה שונה. אפשר להעזר באביזרי מין שונים, תלבושות שונות וכד'. תהנו מכל רגע, מהנשיקות הלוהטות  ומהמגעים העדינים.

צרו תקשורת טובה- ספרו על עצמכם לבן הזוג ! ציינו בפני בן הזוג מה אתם אוהבים, מה חסר לכם, במה הייתם רוצים שהוא  ישקיע יותר. תקשורת טובה היא מפתח לזוגיות טובה וגם ליחסי מין עשירים.

שבחו אחד את השנייה - מחמאות מעוררות מינית וגם נותנות חשק להמשיך. ספרו לבן הזוג שלכם כמה אתם נהנים וכמה הם טובים ומיוחדים. מי לא היה רוצה לשמוע מחמאות באשר לתפקודו המיני?

זכרו שתמיד אפשר לשפר - אם אתם מרגישים דעיכה בתשוקה המינית הכניסו חיים לזוגיות שלכם. לכל זוג יש את הייחוד שלו, יש כאלה שאוהבים חילופי זוגות בעוד שזוגות אחרים מעדיפים סקס במקומות פרועים, לכל זוג יש את העדפה שלו ...

זוגות רבים ניסו שיטות שונות לרבות סווינגרס וכתוצאה מכך הרוויחו חויות מסעירות ומיוחדות.תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]