פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות בישראלעובדה מעניינת, נכון לכתיבת מילים אלו, לא קיים באתר ויקיפדיה בעברית ערך לחילופי זוגות. ישנו ערך לנישואים פתוחים, למונח ניאוף או צילבט (אדם הבחור להתנזר ממין) אך חילופי זוגות אין. כנראה החברה הישראלית עוד מסורתית מכדי לקבל חילופי זוגות כדרך לגיטימית לפלפל את חיי הנישואים.


התרבות האמריקאית מקבלת את חילופי הזוגות בצורה הרבה יותר פתוחה מאשר התרבות הישראלית. ההכרה בחילופי זוגות צמחה בעקבות המהפכה המינית בארצות הברית בשנות ה60. המצאה הגלולה אפשרה לזוגות להנות מבני זוג נוספים בלי חשש להריון. במקור כינוי זאת "חילופי נשים" (wife swapping) אך המונח נחשב לשובניסטי מכוון שנשמע כאילו הגבר מחליט על הפעילויות המיניות של אישתו. ביטוי זה גם לא מבטא את מלוא האפשרויות הגלומות בחילופי זוגות. חילופי זוגות מאפשרים חופש מיני רחב יותר אך אנשים רבים נהנים מהחוויה הזוגית והחברתית שהוא מביא.


המונח סווינגרס הוא מונח מודרני, הוא התחיל כפעילות של בני זוג בפרברים רדומים באמריקה ובעזרת האינטרנט הפך לתופעה רחבה בהרבה. כיום מעריכים שבין 2%-4% מזוגות הנשואים ניסו או עוסקים בחילופי זוגות. בזכות אתרי אינטרנט מכווני מטרה זאת ניתן למצוא זוגות המעוניינים להשתתף בחוויה בקלות וללא מבוכה. האינטרנט מאפשר לזוגות חדשים בתחום להבין שהם ממש לא לבד בסיפור ולחזק קשרים עם זוגות איכותיים כמוהם.


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]