פורטל חילופי זוגות
שחור או לבןהטבע, מלמדת אותנו הרבה דברים על עצמנו. כך למשל המשפט שקובע כי האדם הינו עץ השדה, מאפשר לנו ללמוד מן העצים על אופיים של בני האדם. בהמשך לכך, מבט על בעלי החיים מאפשר ללמוד דבר או שניים לגבינו באותה המידה. מבחינת היצר המיני שלנו, הנטייה החייתית שלנו זה לא לשמור אמונים לבן או בת זוג אחד. אלא שהתודעה, זאת שמפרידה אותנו מן הבהמה, גורמת לנו להתחייב בעת הכניסה בברית הנישואים להתחייב על שמירת אמונים. אלא שפה נוצר מצב שמצד אחד אנו מחויבים תחת שבועה וכתובה על שמירת אמונים אבל היצר הטבעי דוחק בנו לחפש גיוונים מיניים. התוצאה הבלתי נמנעת זה בגידה מאחורי הגב או גירושין בגלל "כיבוי" המשיכה הראשונית. במאה ה-21 הגיעה העת לשבור את הפרדיגמה של הזוגיות האחידה ולפנות בצורה מודעת למסלול של גיוון הדדי שיסייע בתורו לחיזוק הקשר ובעיקר לאמון ההדדי. אמנם אותם מועדוני היכרויות למתקדמים עדיין נחשבים לחריגים ולכאלה שמתקיימים במחשכים, אבל זאת בדיוק המציאות שלמען השינוי שלה אנו שואפים.

לחזק ולצאת מחוזק

פה נכנס הטוויסט. שמירת האמונים יכולה להתקיים גם באמצעות חילופי זוגות. כלומר, במקום לבגוד בסתר על בסיס הדדי, ניתן לגוון את חיי המין בצורה מודעת ושיתופית. ישנם מועדוני swingers רבים שמאפשרים מפגשים רבי משתתפים או של זוג מול זוג. תודות לאינטרנט ניתן ליצור מגע ראשוני בצורה אינטראקטיבית ורק במידה ונוצרת כימיה לעבור לשלבים המעשיים. חשוב להבין כי המונח הכרויות סקס איננו בא לתאר אווירה של בתי בושת אלא של גיוון גלוי והדדי של חיי המין שמי שמגיעים אליהם באים מעמדה של כוח ולא של חולשה. הרי זוג שמחליט על השתתפות בחילופי הזוגות חייב להיות בעל רמת אמון הדדי גדולה ולא לחשוש מנטישה בעקבות פגישת חילופים. בעבר היה נהוג לדבר על נישואים פתוחים ועל חופש מיני במערכות יחסים, כיום כבר נתנו לתופעה שם. בכל מקרה שווה להזכיר חזור והזכר כי אין מדובר על חגיגות סקס נטולי תכלית מלבד פורקן מיני אלא על חלק מתהליך של שימור זוגיות באמצעות גישה מתקדמת.


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]