פורטל חילופי זוגות
זוג או פרד?כבר בימי המקרא, ימי האבות המייסדים שלנו, הכירה החברה בצורך בגיוון חיי המין בפרט והזוגיות בכלל. התירוץ היה בעיות פוריות וכדומה אבל ההנחה הרווחת היא שמדובר בסטנדרטים חברתיים. הרי הן לאברהם והן ליעקב היו שפכות שלפחות במקרה של יעקב הולידו לו חלק ממי שעידים להפוך ברבות הימים לעם ישראל. כיום, כתוצאה מהקדמה ומתכתיבים היסטוריים שונים, נהוג לשמור על מסגרת של מחויבות לבן או בת זוג אחידה. אלא שלטבע כוחות משלו ולא מעט זוגות מתגרשים או שבוגדים תוך שמירת החזית המדומה של חיי נישואין שלווים ומאושרים. הצורך בגיוון מיני קיים בצורה מובנת בתוך כל אחד ואחת מאתנו. הבחירה נתונה בידינו האם לדכא אותו תוך כדי יצירת משקעים ותסכולים מיניים או לזרום ולאפשר לו לבוא לידי ביטוי בצורה טבעית. בהקשר הזה חשוב לציין כי המונח אורגיה איננו יותר מגנאי וזילות של אותו יצר מיני. יש להתייחס לחילופי זוגות כמשהו טבעי ולמעשה לראות בהיצמדות במתכונת של חיי זוגיות חד סטריים כמשהו לחלוטין לא טבעי.

לשחרר את היצר

במקום להיאבק במאבקים חסרי סיכוי לדיכוי היצר, ניתן לנווט אותו לכיוונים של בנייה וחיזוק הזוגיות. ישנם כיום מסגרות רבות שמכירות בצורך לבצע חילופי זוגות בצורה הכי נורמטיבית שרק ניתן לדמיין. מרגע שברמת התפיסה זה לא נראה חריג, אז היישום בפועל של הגיוון המיני  כבר נעשה הרבה יותר פשוט. החלפת זוגות נעשית בדרך כלל בהסכמת שני הצדדים, כלומר, בעל ואישה מגיעים ביחד להבנה ולהסכמה כי הגיוון נועד לשרת את האינטרס המשותף לשניהם. כמו בדייט ראשון, גם פה הפעם הראשונה יכולה להיות קצת מביכה, אבל לאחר מכן זה כבר הופך להיות תענוג צרוף. ברוב המקרים בכל אותם אירועים של החלפות ושיתופים זוגיים יש כללים ברורים שאליהם מתחייבים כל המשתתפים. מעצם הגישה הפתוחה של נטילת חלק באותם אירועים אז כל התפתחות רומנטית כתוצאה מהחוויה מינית איננה בגדר הפתעה. יתרה מכך, מכיוון שהחילופים אינם נתפסים כבגידה אלא כחלק מגישה, הרי שהרבה פחות מושך לפתח גם קשר רומנטי. מסיבות החלפת זוגות הם למעשה אקט של שחרור יצרים שמבטיח את המשך תקינות היחסים בין הזוגות לבין עצמם.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]