פורטל חילופי זוגות
על חילופי זוגות ועל בגידות ( מנגד)בחוגים מסויימים בגידה נהייתה חלק בלתי נפרד מהשגרה עצמה. זוגות רבים מוצאים את בני הזוג שלהם עם מאהב או מאהבת. לעיתים תופסים אותם על חם ולעיתים מגלים שניהלו פרשיה רומנטית מחוץ לנישואים.

בגידה היא כואבת שלצד הנבגד והיא עלולה לפגוע בזוגיות ולמעשה לגרום לפרדה. יחד עם זאת, על אף הסיכונים וההשלכות אנשים רבים בוחרים לבגוד, לנהל רומן או מין מזדמן מחוץ לזוגיות.

מהן הסיבות לבגידה ?

1. ריגושים. אנשים רבים מכורים לריגוש, לריח הכיבוש הראשוני לסקס הראשוני עם אדם שזה עתה הכירו. במקום להכניס ריגושים אל תוך הזוגיות שלהם - כמו למשל חילופי זוגות או מסיבות סיוננגרס הם מחפשים את הריגוש בחוץ.

2. שגרה. שגרה היא בהחלט נהדרת אבל לפעמים פוגעת בתשוקה ובאינטימיות של בני הזוג. עבודה- הוצאות- משכנתה- שגרה, אפשר ללכת לאיבוד בכל אלה! חשוב מאד להקדיש זמן לזוגיות גם בתוך השגרה.

3. אובדן האינטימיות - גם בתוך חדר המיטות חשוב לחדש ולרגש. נכון שקשה ליישם זאת בתוך חיי הנישואין או בתוך הזויות אבל חשוב לדעת שכשהסקס בריא ויצרי -מערכת היחסים היא בריאה! סקס טוב מקרב בן בני הזוג.

4. ערוץ תקשורת סגור - חשוב מאד לדבר, לנהל שיחות כנות ולבלות ביחד. בגידות הן לעיתים סימפטום של קשר שדעך, של מערכת יחסים בקשיים - כזאת שאין בה ערוץ תקשורת פתוח.

לסיכום,

ביגידות מתרחשות חדשות לבקרים ולא ניתן להתעלם מהן. אנשים מחפשים ריגושים מחוץ לקשר הזוגי.  יש דרך להחיות את הזוגיות כמו למשל  - הכרויות דיסקרטיות


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]