פורטל חילופי זוגות
גוונים של זוגיותבכל מה שקשור לחופש מיני וסקס משוחרר, נהוג לומר שהמאה ה-20 וליתר דיוק שנות ה-60 שלה היו הרגע שבו נפרצו כל הגבולות וכל האסור הפך למותר. אלא שלא כך הדבר. אם חשובים על זה, חלק מהאיסורים החמורים לגבי התנהגות לא נאותה בכל מה שקשור לחיי האישות החלו כר בימי המקרא. הרי האיסורים השונים כגון לא תנאף בעשרת הדברות מגיעה ממקום של מניעת תופעה קיימת. הרי לא היו אוסרים משהו שלא היה מוכר. אם נלך עודי ותר אחורה, הרי שכבר בימי סדום ועמורה ידעה החברה האנושית התנהלות לא תקינה בעליל. יחד עם זאת, המקרא כן מעודד תופעה שכיום מכונה ביגמיה ואז נחשבה למשפחה תקינה. מכאן שהצורך ביותר מבן או בת זוג, כלומר חילופי זוגות, כנראה  שאיננה סטייה אלא ככל הנראה מאפיין שמובנה עמוק בהארד דיסק שלנו. אז רגע לפי שפוסלים החלפת זוגות, כדאי לקחת בחשבון שאולי זה נמצא בטבע שלנו. ריגושים, הכרויות

שאיפה כמובן זה ששני בני הזוג יהיו בעניין של חילוף וגיוון חיי הסקס. במידה ורק צד אחד בעניין, מומלץ להפעיל מערך הסברה  וריכוך שכן אחרת זה כבר נחשב לבגידה.

להחליף או לגוון?

כאמור, בשנות ה-60 של המאה שעברה כל העניין  של חילופי זוגות  הפך מסמוי ובזוי לגלוי מקובל לפחות בקרב חוגים חברתיים מסוימים. כיום, במאה ה-21 , כבר קיימים מועדונים פעילים שעוסקים בתחום של החלפת זוגות.  באמצעות האינטרנט, כבר נחסך הצורך בחשיפה גלויה בטרם ביצוע החילופים. כלומר, כבר אין צורך לכת למועדון ולהתחכך בין אנשים שבוחנם האחד את השני לצורך ביצוע החילופים המדוברים. כל שנדרש זה לאתר מועמדים בפורומים המתאימים ברשת ורק עם הזוג או הבן זוג המיועד אפשר להיפגש פנים אל פנים. חשוב רק לזכור כי בקרב המינסטרים כל התחום של יציאה וקריאת תיגר על המסגרת המשפחתית של בעל ואשה נתפס כסטיה. התקווה הגדולה זה שכשם שכל תחום ההומואים והלסביות כבר הפך למקובל ונורמלי לחלוטין, כך גם בעתיד כל תחום הסווינגינג  יגיע לתוצאות דומות. הרי ככלות הכל מדובר בהמשך של מסורת עתיקת יומין כיכול.


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]