פורטל חילופי זוגות
לשחרר נצרההצורך בפורקן מיני מוכר לכולם וזוכה למקום מכובד בספרות, כולל המקראית. כלומר, גם הדתות השונות המטיפות לשמרנות מינית מכירים בצורך של פורקן גם שלא למטרת פרו ורבו. אלא שלאור היעדר הוראות להתמודדות עם היצר באפן מבוקר ומסודר, המין האנושי יצר לעצמו כל מיני פתרונות. מעבר ליצר עצמו שעל פי הפסיכולוגיה מגיע ממקום של צורך לענג את עצמנו, יש פה גם עניין חברתי. כלומר, לפי תפיסות פסיכולוגיות שונות הצורך שלנו לספק את היצר מקורו בצורך חברתי. חילופי זוגות, שנתפסים כסטייה חמורה מן המותר, הן בעצם פתרון שמקורו בצורך החברתי.  אחת הסיבות להסתייגות של החברה מקיומה של תופעה כגון החלפת זוגות זה האיום על התא המשפחתי המסורתי ומכאן על הסדר הקיים. אלא שבפועל זוגות שהשכילו להתגבר על החסמים החברתיים מצליחים על פי רוב לגוון את חיי האישות ולשפר את הזוגיות. כמובן שיש תמיד את הסכנה להתאהבות של צד א בצד ג וצד ב בצד ד, אבל גם בקרב הזוגות ה"נורמטיביים" 50 אחוז עתידים להגיע למצב של פירוק החבילה.

בכל רחבי העולם, הנתונים הסטטיסטיים מצביעים על גיול באחוזי המתגרשים. אחת הסיבות היותר נפוצות לפירוק קשר ממוסד זה שעמום מהזוגיות שבא לידי ביטוי גם בירידה בחשק המיני. מיותר כמובן לציין כי באמצעות  החלפת זוגות ניתן לרענן וכתוצאה מכך לגוון את חיי הסקס ולחזק את הזוגיות. בכדי לבצע מהלך בריא בונה זוגיות באמצעות חילופי זוגות צריך לחבור לפורומים המטעימים. כמו בכל דר בחיים, גם פה לא חסרים סוטים ונוכלים. חשוב מאוד לפעול בזהירות בכדי לאתר את אותם מועדוני חברים שבוחנים היטב את המצטרפים ומונעים את חדירתם של הסוטים. חשוב מאוד גם לשתף בחוויות ולו בעילום שם את שאר חברי הפורום בכדי לפתח את התודעה. ככל שיהיה יותר מידע ודיון בנושא, כך יגדלו הסיכויים לפרוץ את החסמים החברתיים בנדון. בסופו של דבר מדובר על בריאות נפשית שיכולה לסייע להציל לא מעט משפחות מהתפרקות. מי ייתן והקדמה החברתית תצליח לסגור את הפער אל מל הקדמה הטכנולוגית.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]