פורטל חילופי זוגות
למה רק 2?התפיסה של זוג כמקימי בית והחובה על שמירת אמונים לאותו אדם כל החיים זה תפיסה נוצרית. בתרבויות רבות כולל היהדות בתחילתה, לגבר אחד היו הרבה נשים.

התפיסה של תא משפחתי כגבר אחד ואישה אחת הוא יחסית מודרני. בתרבויות קדומות גבר היה יכול לקחת על עצמו כמה נשים שהוא היה יכול לטפל בהן. נשים רבות היה סממן של אושר ושל רכוש גדול של הגבר שמסוגל לדאוג לבית גדול, לאכול ולצרכים של כל נשותיו.

החיוב החוקי להתחתן רק עם אישה אחת בא לרוב להגן על הנשים אשר נשארות מאחור לטפל בילדים במקרה והגבר נעלם.

אחד הפרטים שאותם נוצרים שנורא מאמינים בזוגיות לנצח נצחים לא מדברים עליהם זה כמות הבגידות והגירושים . יש מדינות בהם כ60 אחוז מהאנשים הודו שהם בגדו בבני הזוג. לא עדיף למצוא דרך להתאוורר בתוך הזוגיות כמו חילופי זוגות במקום?

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]