פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות - ביחד ולחודחילופי זוגות - ביחד ולחוד

בסרטים זה תמיד נראה מושלם. כולם שמחים ומאושרים. החתן והכלה נשבעים אמונים אחד לשני והם חיים באושר ובאושר עד עצם היום הזה. זהו שלא. אפילו בסרטים זה כבר לא כזה אושר. כיום כבר כולם מדברים בגלוי על הסוד שבמשך שנים ניסה הממסד לטאטא ולטייח מתחת לפני השטח. אין קשר בין חיי נישואים פוריים לבין סקס. הווה אומר, קשר זוגי מחייב נועד כדי להביא ילדים, כדי להעניק להם מסגרת תומכת ותחושה של יציבות וכדי לסייע האחד לשני או כפי שכתוב בתורה, "להיות עזר כנגדו". אבל גם בתורה מכירים בצורך בריבוי נשים ואם הטקסט לא היה חלק מהעולם הגברי אז היה גם מן הסתם דיבור על ריבוי גברים. חילופי זוגות זה לא המצאה של המאה ה-20. הצורך לגוון את חיי המין טבוע לנו עמוק ב-דנא. יש מי שיקראו לזה הפרת אמונים, יש כאלו שיקראו לזה סטוצים, אבל אם זה נעשה בהסכמה הדדת אז ההיפך הוא הנכון. יש פה שיקום וחיזוק של אותה הבטחה על שמירת אמונים.  כיום בעידן האינטרנט, יש קהילות swingers מכל הסוגים, הרמות והסגנונות. כבר לא צריך ללכת למועדונים, להכיר, לגשש ואז להסתער. ניתן להכיר באמצעות המחשב, לתאם וליהנות ולהתענג בהתאם.

נעים להכיר

מבין הזוגות הנישואין או אלו שמקיימים מערכת זוגית ארוכת שנים, כולם בוודאי מכירים את תחושות הגעגוע שתוקפת בכל פעם שנפרדים למספר ימים עקב טיסת עסקים לחו"ל  או יציאה למילואים. באותו הקשר, כך גם חילופי זוגות מהווים יציאה או התרחקות לצורך התקרבות. היציאה "לשאוף אוויר" היא חלק אינטגראלי מהמין האנושי. בקרב קהילות ה- Swingers ניתן למצוא בצורה פרטנית את "הזוג התאום" שלכם שמממש כמוכם זקוק לקצת אוויר לנשימה. כמו הפעם הראשונה, גם במקרה זה בהתחלה יש חששות לגבי השפעת החילופים על מערכת היחסים. אבל אם מה חילופי הזוגות זה הקש שישבור את גב הגמל, הרי שבאמת למערכת הזוגית אין עתיד ואז בכל מקרה כדאי לחתור לפירוק החבילה. מנגד, צליחת החילופים בבטחה תהווה אות לאיתנות הקשר ולבנה נוספת בביסוסה.


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]