פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות - לגלות, לחוות, לאהובחילופי זוגות -  לגלות, לחוות, לאהוב

האהבה מתה. זה קרה בשלהי המאה שעברה ואולי קצת לפני. משפט הפתיחה הנוראי הזה הנו פראפראזה או הומאז' לפתיחה של אלבר קאמי ביצרית המופת שלו, "הזר". אבל אם נשוב לעניין האהבה, שההוא העיקר לא רק של המאמר אלא של החיים בכלל, הרי שהמודל הקלאסי של תא משפחתי שבו זוג הורים שחולקים להם ביחד את החיים כבר מזמן פשט רגל. מחקרים העלו כי 1 מכל 3 זוגות מתגרשים. אלא שהבעיה, לשיטתם של כמה וכמה אנשים אשר מאמינים בתרבות החילופי זוגות,  בניגוד למה שנהוג לחשוב ואולי נוח לנו להאמין בכך, איננה בתרבות המודרנית. בעבר כל הנושא של ניהול חיי סקס מגוונים היה מצריך הרבה לוגיסטיקה ותרגילי התחמקות. כיום, הודות לאינטרנט, תרבות ה- swingers כבר מתנהלת ופורחת ללא כל הפרעה.

תחי האהבה!

עבור מי שהנושא הנדון פה חדש, זה עלול להישמע כמו רעם ביום בהיר. האינסטינקט הראשוני אומר שזה לא יכול להיות. אבל כמו שבשאר תחומי החיים נוכחנו לדעת שהדברים החשובים באמת  מתנהלים מאחורי הקלעים, כך גם בתחום חיי הנישואין. החלפת זוגות זה כבר ממש לא טאבו שאס מלהזכיר.

מי שמכיר את קהילת ה - Swingers מקרוב כבר יודע שחלק גדול מהזוגות הנורמטיביים שלמראית עין מנהלים חיי זוגיות פוריים ומפרים, מגוונים מעת לעת את החוויה המינית שלהם. עד כמה שזה אולי נשמע נורא בגלל התבניות שאליהם כיוונה אותנו התרבות השמרנית, הכרויות הסקס הם חלק מהמנגנון הטבעי שלנו. ואם זה מה שעומד בין המשך חיי הנישואין לבין הגירושים, לעניות דעתנו תמיד עדיף את ביחד על פני לחוד. תחי האהבה!


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]