פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות - לגוון ולשרייןהיצר, הוא המניע שלנו. אפילו במקרא, כבר בסיפור הבריאה ועלילות אדם וחווה בגן עדן, מופיע היצר הלא הוא הנחש הערמומי, ומפתה אותם לביצוע החטא שהוביל לגירוש. מאז חלפו הרבה שנים, אבל יצר האדם לא השתנה. אחוזי הבגידות והניאופים- חרף האיסורים החמורים, ממשיכים לתעתע בנו. כלומר, בכל חברה מודרנית כבר מאז ימי המקרא, הייתה בעיה של שמירת נאמנות בין בני הזוג. אפשר ללכת לפסיכולוג, ליועץ זוגי או לכל גורם מסייע אחר, או שאפשר פשוט להשלים עם הטבע שלנו. הרי גם אבותינו נהגו להינשא במקביל למספר נשים. התופעה שמכונה swingers איננה כזאת רעה כמו שעלולים לחשוב. בעברית זה אפילו נשמע עוד יותר גרוע, הכרויות סקס. אל לנו להירתע. מדובר בהסדר שמצג אחד מאפשר להתגבר על היצר אבל לשמור על מערכת יחסים תקינה.  אהבה בנויה על תשוקה ואמון. אם שניהם חזקים דיו, אזי חילופי הזוגות לא אמורים להשפיע אלא לחזק. ניתן לראות בכך אות של תקינות ולא דווקא אות של חולשה.

לגוון ולשריין

כאשר מכירים בעובדה שגיוון חיי המין זה צורך טבעי, הרבה יותר קל להתמודד עם היצר. במקום להירתע מכל מחשבה על גיוון ולהשאיר מקום לפנטזיה בלבד, אפשר פשוט לממש אותה. על פי כל הנתונים, אין מדובר בחריגים אלא במצב נורמטיבי לחלוטין. באמריקה כבר שנים שישנן קהילות Swingers שמסייעות לזוגות רבים לתחזק את חיי הנישואין. אם כל הצער שבדבר, מין זה כמו כל דבר אחר. אם לא מגוונים ומחדשים, אז פשוט משתעממים. תקראו לזה חילופים או הכרויות סקס, חשוב רק שתדעו שאתם לא לבד. ברגע שתעשו את הסוויטש בראש, יהיה לכם יותר קל גם להתמודד עם השעמום המתפתח עם בני זוגכם וגם עם עצמכם. בעידן שבו הפתיחות ברמת הדיון הציבורי הולכת וגוברת, הגיע הזמן שגם החלק הפרקטי יקבל משנה תוקף. ספרים כגון 50 גוונים של אפור או סדרות כגון סקס והעיר הגדולה, מגיעים ממקום אמתי וכנה של מצוקה מינית. ניתן אפילו להגדיר זאת כיציאה מהארון. רק התמודדות גלויה לאור יום עם הבעיה, תוביל לפתרון המתבקש.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]