פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות - רומנטיקה אבל אחרתיחסים זוגיים נשענו באורח מסורתי על נאמנות של בני הזוג באופן טוטאלי. אלא שהטבע כנראה רצה אחרת, כך לפחות אם לשפוט את מערכות היחסים של שאר בעלי החיים. מחקרים עדכניים מוכיחים כי הצורך לגוון את חיי המין נמצא עמוק בתוך ה-DNA שלנו. חילופי זוגות מהווים נכון להיום את הפתרון הטוב ביותר עבור אותו צורך טבעי מודחק. בגידות וקיום מערכות יחסים מקבילות ובסתר הן כנראה תוצאה של אותה הדחקה. באמצעות הכרויות סקס ניתן לפתור בצורה יעילה למדי את אותו צורך בלתי נשלט לגוון את חיי המין. ברור מאליו שעצם הרעיון של חילופי זוגות מהלך אימים על החוגים השמרניים. הרי אין איום גדול יותר מאשר לחשוף שהתפיסה שהושרשה ושפרנסה שורה ארוכה של מוסדות שלטוניים ריקה מתוכן. מבחינת אחוזים, בני זוג שמנהלים חילופי זוגות מתוך יוזמה ובצורה גלויה מצליחים לשמר את הזוגיות בצורה הרבה יותר יציבה ביחס לזוגות שנצמדים למוסכמות הישנות. הכרויות סקס מתוך כוח הן הרבה יותר מועילות ופחות מאיימות על מערכות היחסים הממוסדות.

יצר הרע

היצר המיני מוצג במקורות לאורך ההיסטוריה האנושית בתור משהו רע. כלומר, הכרויות סקס מבחינת הממסד הן לצורך קיום מצוות פרו ורבו ותו לא. יחד עם זאת, באותן מקורות ממש, יש תיעוד של חילופי זוגות במתכונות כאלו ואחרות. כלומר, כבר בימי קדם היה ברור שללא חילופי זוגות קשה להחזיק מערכות יחסים לאורך שנים. מבלי להצביע על מקרים מדויקים מפאת הכבוד לתורה, נאמר רק שכבר שם יש רמיזות עבות לצורך לקיים חילופי זוגות לצורך שימור וחיזוק היחסים. כיום, בעת המודרנית, כבר ניתן לקיים חילופי זוגות באופן חצי גלוי. כלומר, עדיין לא ניתן להכריז על חילופי זוגות בצורה גלויה מבלי להיחשד בסטייה, אבל באמצעות הרשת כבר ניתן להצטרף לקהילות שמתרכזות סביב לרעיון. הכרויות סקס שנערכות מתוך נקודת המוצא שבה שני בני הזוג מכירים בחשיבותן, מהוות אמצעי שיועצי זוגיות בעצמם כבר נוטים להמליץ עליהן. אז אם גם לכם יש משבר ביחסים, תחשבו על הכרויות סקס בתוך המסגרת הזוגית כפתרון אפשרי.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]