פורטל חילופי זוגות
אוהב לא אוהבנערים ונערות שמגלים את הזהות המינית שלהם בגילאי העשרה וחווים מערכות יחסים לראשונה בחייהם, מרבים להשתעשע בתהיות סביב השאלה האם בן הזוג אוהב או לא אוהב אותם תוך כדי מריטת עלים של פרח. אבל במערכת יחסים של בגירים, צריך קצת יותר הבנה ועומק. חילופי זוגות למשל, שנחשבים לסמל של שבירת מוסכמות חברתיות, מהווים אמצעי יעל לשימור מערכת יחסים ולא לפירוקה. בגיל הנעורים הכרויות סקס משמשות חלק מרוח הנעורים. עבור המבוגרים שבינינו, הכרויות סקס הן כאמור אמצעי לשימור הזוגיות. כשם שבתחום המזון אנחנו מגוונים את התפריט שלנו בין ארוחות, כך גם יש לנהוג בכל הקשור למערכת הזוגיות. הכרויות סקס מאפשרות לגוון ולשבור שגרה. כמובן שיש לבצע חילופי זוגות רק לאחר ששני בני הזוג מסכימים ובשלים לכך. חשוב מאוד להתקדם בקצב שמתאים לשני הצדדים אחר במקום חילופי זוגות תגיעו לחילופי האשמות ותביעות גירושין הדדיות. בפורומים השונים ברשת ניתן למצוא עצות חכמות כיצד לגשת כל התחום הה של חילופי זוגות.

אוהב ואוהב יותר

כאשר נשבעים אמונים במוסד הנישואין, הכוונה לחיים משותפים לכל החיים. חילופי זוגות אף שזה נשמע חתרני, נועדו לעודד את קיומה של אותה שבועה. כל עוד עורכים הכרויות סקס מתוך הבנה הדדית שאין בה כדי לפגוע ביחסים אלא להיפך, הרי זה מבורך. חילופי זוגות מאפשרים לגוון את חיי המין מחד אבל לשמר ואף לחזק את האמון ההדדי בין בני הזוג. התדירות של קיום אותם חילופי זוגות איננה אחידה. כלומר, ניתן לבצע חילופי זוגות פעם בחודש, חצי שנה או שנה. כל זוג יודע מה הכי מתאים לו. הרי הרעיון של הכרויות סקס זה לפתח מערכת יחסים ייחודית. כל זוג שמצליח להתגבר על החסם הזה של שילוב נאמנות אישית לצד גיוון מיני למעשה נמצא בדרגת יציבות הרבה מעל כל הזוגות שעדיין שבויים בקשרים שלא מאפשרים חילופי זוגות. יש ספרות רבה שמסייעת לבנות מערכת יחסים שמשלב חילופי זוגות אבל שומרת על המסגרת המשפחתית המסורתית בכל שאר התחומים. הכרויות סקס הן אמצעי שמוביל לפתרון ולא הפתרון עצמו.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]