פורטל חילופי זוגות
גיוון הוא שם המשחקעובדה ידועה היא כי זוגות רבים חווים קשיים בחיי המין עם השנים. אחרי הרבה שנים ביחד, התפתחות של שגרה יומיומית ועיסוק בלתי פוסק בילדים ובעבודה, זוגות רבים מוצאים עצמם נכנעים לשעמום ולעייפות ונותנים לדברים לפגוע בקשר הזוגי שלהם ובין היתר בחיי המין שלהם.

בני זוג רבים נתקלים בהרגשה שאין מה לחדש והחיים מובילים אותם למקום של שגרה ובנאליות.זוגות שרוצים לשמר את הלהט בקשר הזוגי פונים פעמים רבות לאפיקים חדשים ומסעירים, נותנים פתח להגשמת פנטזיות רבות שנים ולומדים להכיל האחד את התשוקות של האחר אף אם הן בלתי שגרתיות לעיתים.

נישואים פתוחים זו אופציה?

חלק מהזוגות מגדירים מחדש את הנישואים שלהם כ"זוגיות פתוחה", בה שני בני הזוג נותנים לגיטימציה אחד לשני לקיים קשר מיני גם עם אנשים אחרים. ישנם כמובן גם בני זוג שנתקלים במצב אחר ולא לגיטימי בו צד אחד מנהל קשר כזה ללא ידיעה או הסכמה של הצד השני ובעצם בוגד בו. חלק גדול מהזוגות שבוחרים בנישואים פתוחים עושים זאת כד להימנע ממצב של בגידה. שיטה זו של זוגיות לא מתאימה לחלק גדול מהאנשים שכן היא מהווה איום לא קטן על הזוגיות הבסיסית.

ביחד אבל לחוד

חלק אחר מהזוגות בוחרים בשיטה שונה והיא לחוות את הגיוון ביחד אבל לחוד, זאת באמצעות חילופי זוגות. שיטה זו גם היא לא מתאימה לכל זוג וכמובן ששני בני הזוג צריכים לרצות בה מאוד בשביל שהיא תוכל להתקיים. קהילת חילופי זוגות מוקמת בעיקר באמצעות הכרויות דיסקרטיות באתרי אינטרנט. ישנם היום אתרי הכרויות ספציפיים לתחום חילופי זוגות, שם מכירים אנשים המעוניינים בקשר מסוג זה, כאשר המפגשים מתקיימים לרוב במסיבות חילופי זוגות.

ישנן כמובן עוד שיטות רבות לגיוון חיי המין ורענון השגרה השוחקת, אך מה שחשוב הוא להתנסות באופציה ששני בני הזוג מעוניינים בה ולהיות בטוחים מספיק בבסיס הקשר הזוגי שיעמוד במבחנים לא פשוטים בסיטואציות מסוג זה.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]