פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות הם גיוון מרענןזוגות רבים נכנסים בשלב מתקדם של מערכת היחסים למצב בעייתי בחיי המין שלהם. השגרה השוחקת משפיעה, השעמום משתלט, העייפות היומיומית, הטיפול האינטנסיבי בילדים ומה לא. הכל מחלחל לאט לאט ומתחיל לכרסם באינטימיות ובקרבה בין בני הזוג. יש אנשים שבורחים התעלם או להתרגל למצב החדש ומפתחים סוג של אדישות. סומכים על הזמן שיעשה את שלו והתקופה הקשה תחלוף. במקרים רבים זה מתברר כנכון,  אך יש גם זוגות שבוחרים להילחם בתופעה ולנסות לחדש את הלהט בדרכים שונות.זה השלב בו אנשים מוצאים את עצמם בסיטואציות שלא תמיד דמיינו שיהיו בהן…

אז איך מגוונים?

אחת הדוגמאות הבולטות לגיוון השגרה בחיי המין היא חילופי זוגות. בשנים האחרונות ישנה ליברליות גדולה יותר בחברה ופתיחות רבה כלפי בילויים מיניים מכל מיני סוגים. אנשים רבים שמקיימים החלפת זוגות מעידים כי אחד היתרונות הבולטים בכך היא שאפשר להכניס גיוון ועניין לחיי המין מבלי לבגוד, כיוון שהדבר נעשה בהסכמת שני בני הזוג ובהשתתפות של שניהם. יש גם אנשים שמציינים את הצפיה בבן זוגם עם אדם אחר כחוויה מינית מרגשת בפני עצמה. היום הכל מותר וכך הלכה והתפתחה קהילה שלמה של חילופי זוגות שהולכת וגדלה כל הזמן.
כל מי שיחפש ימצא בקלות שפע של מסיבות החלפת זוגות במקומות שונים כמו מועדון סווינגרס או בבתים פרטיים גדולים שמארחים אירועים כאלה. המסיבות לפעמים נערכות רק לצרכי הכרות ולפעמים החלפת זוגות מתקיימת במקום. דרך נוספת למצוא שותפים עבור חילופי זוגות היא בחיפוש באתרים של הכרויות סקס או הכרויות דיסקרטיות שמיועדים לקהילת חילופי זוגות ולצאת לדרך לבילוי משותף. אם במסיבות או באירועים שונים של קהילת חילופי זוגות, היום יש שפע של מקומות לבילויים קצת אחרים ומחוץ לקופסה שנותנים מענה למגוון זוגות רחב יותר ממה שדמיינו.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]