פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות מכניסים ענייןהעולם משתנה. משטרים נופלים, מדינות קורסות ובורסות וכלכלות מתמוטטות. גם תחום מערכות היחסים עומד בפני שינוי. הכוונה לשבירת המודל של נאמנות עד אין קץ לבני הזוג. עד היום, הכרויות סקס היו בגדר טאבו או יותר נכון מוקצה. אלא שבזכות עידן האינטרנט, חילופי זוגות הפכו להיות משהו שלא בהכרח מוביל לגירושין או משברי נישואין. הכריות סקס אף תורמות לאוורור השורות והכנסת דם חדש למערכת היחסים ארוכת השנים שמוסדה באמצעות הנישואין. היתרון של ביצוע חילופי זוגות בצורה גלויה ומקבילה מסייעת גם לחיזוק מערכת האמון בין בני הזוג. מחקרים מראים כי בני זוג שביצעו חילופי זוגות בצורה גלויה רק העצימו את המשיכה בינם לבין עצמם. אם ניקח את המונח המפחיד הכרויות סקס ונשיל ממנו את המסכות הסטריאוטיפיות, נגלה שהזרע שלה טמון עמוק במקורות ההיסטוריים. על כן, מומלץ לכל מי שמערכת הזוגיות ארוכת השנים שלו מתחילה להישחק, לחשוב ברצינות על חילופי זוגות. בכל מקרה, מומלץ גם לעשות את זה בגלוי ולא בהסתר.

החלפת זוגות ברשת

האינטרנט, כאמור, קיצר ,או יותר נכון ,פישט תהליכים עבור ציבור שוחרי החלפת זוגות. באמצעות אוטוסטרדת המידע, כפי שמכנים את האינטרנט, ניתן להגיע לפורומים ייעודיים שעמוסים בזוגות שמעוניינים להתנסות בכל מה שקשור בחילופי זוגות. חשוב רק להבהיר חזור והבהר כי הכרויות סקס זה לא מין חופשי במובן המקובל של המילה. הווה אומר, הכרויות סקס נועדו לחזק את הקשר בין בני זוג ולא לעודד התנהלות מינית חסרת התחשבות. חילופי זוגות הן אמצעי שמגובה במחקרים ומשמש לשמר את הקשר דרכים קצת פחות קונבנציונליות. בעת הגלישה בכל אותם פורומים ייעודיים לחילופי זוגות חשוב מאוד להקפיד על בדיקה יסודית של מי נמצא מולכם .עם הזמן, כבר לומדים מי באמת מעוניין לבצע חילופי זוגות לשם ריענון מערכת היחסים ומי נמצא בעניין רק לשם פורקן. ככל שתתערו יותר בקהילה, כך יקל עליכם למצוא את בני הזוג הנכונים שרואים אתכם עין בעין את עניין חילופי הזוגות.

.....................

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]