פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות בנישואים פתוחיםאנשים רבים מוצאים עצמם באמצע החיים מחפשים גיוון בזוגיות ובחיי המין. בשנים האחרונות ישנה הרבה יותר פתיחות לנושא של חיי מין פתוחים ומגוונים. אפשר למצוא היום הרבה אנשים שמחליטים, בתחילת הזוגיות או לאחר כמה שנים לקיים נישואים פתוחים. הכוונה בנישואים פתוחים היא ששני בני הזוג מסכימים שבן זוגם יחווה חוויות מיניות עם פרטנרים נוספים, מבלי שזה יחשב כבגידה או פגיעה. יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם חרדים ממונוגמיה מינית. רוב האנשים שמתארים את עצמם כלחוצים מקשר מחייב, מתכוונים לפן המיני של הקשר. מעטים האנשים שמה שמלחיץ אותם הוא הזוגיות החברית, המשותפת בפן האפלטוני שלה. מה שמפחיד אותם זה שהם סוגרים ומגבילים את חוויותיהם המיניות לבן זוג אחד. הם מפחדים מהשגרה, משעמום, מחד גוניות. הם מפחדים להיסגר בתוך מסגרת ולאבד את החופש. אבל היום יש כמה דרכים בהן אפשר לצאת מהמסגרת גם בלי לוותר על מערכת יחסים יציבה וארוכה, עם כל היתרונות שהיא מעניקה.

חילופי זוגות בפריחה

אחת מהדרכים הנפוצות היום לגיוון בחיי המין הזוגיים היא חילופי זוגות. זוגת רבים מוצאים עניין בהחלפת זוגות. חלקם מוצאים את החוייה של צפיה בבן זוגם עם פרטנר אחר כמעוררת מינית. חלקם משתמשים בחילופי זוגות פשוט כדי ליצור הזדמנויות לקשר מיני עם אדם אחר מבלי לבגוד בבן הזוג הקבוע. היום ניתן לראות התפתחות של קהילה של ממש של חילופי זוגות. בעבר היה קשה למצוא ולהכיר סווינגרס לחילופי זוגות. היום, בעידן האינטרנט, הכל הפך להרבה יותר פשוט. אפשר למצוא ברשת אתר הכרויות של קהילת חילופי זוגות בו יש מאגר גדול של סווינגרס שמחפשים זוגות להחלפת זוגות. לרוב הם נפגשים במועדון סווינגרס שעורך מסיבות חילופי זוגות או בבתי מלון או צימרים ולא בבתים הפרטיים שלהם, כיוון שלחלק גדול מהזוגות יש ילדים בבית והם מחפשים מקום אינטימי ושקט לצורך החוויה.יש הרבה זוגות שמחפשים חילופי זוגות במסגרת נישואים פתוחים, כך הם חווים ביחד את החוויה ויש בכך יתרון גדול.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]