פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות- איך מתחילים?הרבה זוגות נשואים מוצאים את עצמם לאחר שנים של חיים ביחד בשגרה מתישה. הריגוש נעלם וחיי המין הפכו משעממים במקרה הטוב או בלתי קיימים במקרה הרע. במידה ועדיין לא מדובר בסוף הדרך, ושני בני הזוג בעלי ראש פתוח ומחפשים דרכים חדשות לרענן את חיי המין שלהם, חילופי זוגות יכול להיות פתרון מלהיב.

אז איך מתחילים?

בשלב הראשון יש לוודא ששני בני הזוג בוחרים בצעד זה בהסכמה ומתוך כבוד הדדי ואהבה אחד לשני.
החלפת זוגות אינה אישור לבגידה. זהו צעד של שני אנשים בוגרים ואוהבים שלא מוכנים לוותר על חיי סקס בריאים ומספקים. שמוכנים להתנסות ולצבור חוויות חדשות, לא לצורך פגיעה אחד בשני אלא לצורך חיזוק הקשר.
לבני זוג המעוניינים להצטרף למועדון ההולך וגדל של חילופי זוגות בארץ, מומלץ קודם לשוחח ארוכות בנושא, רצוי בשילוב חוש הומור אך גם ברצינות וברגישות גבוהה. להחליט מראש מה מתאים לכל אחד ולהגדיר איפה עוברים הגבולות. יש זוגות למשל שנותנים את זכות הוטו אחד לשני במידה והפרטנרים לא מוצאים חן בעיניהם או שמשהו גורם להם להרגיש שלא בנוח. יש כאלו שקובעים שהגבול הוא שאין גבול. הכי חשוב- לשמור על תקשורת פתוחה וליידע זה את זו במה עובר עליכם.
רוב ה swingers בין אם הם מתחילים או מנוסים, בוחרים באחת משתי דרכים כדי לממש את הפנטזיה שלהם: או במסיבות חילופי זוגות או דרך הכרויות באתרי אינטרנט המיועדים לכך.
יש יתרונות וחסרונות לשתי האופציות ועליכם לבחור את האופציה העדיפה לכם. יש כאלו שנהנים לשלב בין השניים. היתרון במסיבת זוגות הוא הקהל הרב והמגוון שמגיע ויכול להקל על זוגות שחוששים ממפגשים של אחד על אחד. יותר נוח במפגשים ראשוניים כאלו רק לבוא ולספוג את האווירה ולא בהכרח לקחת חלק. מצד שני- לא בטוח שהאווירה תמיד תמצא חן בעיניכם או שהפרטנרים לא יהיו לרוחכם.
היכרויות דיסקרטיות  דרך אתרי אינטרנט היא אופציה די נוחה: אפשר למצוא זוג נוסף ולקחת את הזמן להכיר אותו, גם מבחינה פיזית וגם מבחינה אישיותית ולהחליט אם הולכים על זה או לא.
הרבה זוגות מעידים שחילופי הזוגות שיפרו את חיי המין שלהם וכן את הזוגיות. הריגוש והאפשרויות הרבות להגשמת פנטזיות כמוסות יכולים לעשות פלאים לזוג שמרגיש תקוע בשגרה מדכאת. קחו בחשבון שאתם עשויים להתמכר...

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]