פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות בהדרגהתופעת חילופי זוגות בישראל נמצאת במגמת התרחבות מתמדת בשנים האחרונות. החברה המערבית באופן כליי מגלה הרבה יותר פתיחות ומודעות לתחום הסקסולוגיה והדבר מאפשר לאנשים עם העדפות מיניות שונות לתת דרור לפנטזיות שלהם. אחת מהתופעות הנפוצות שהתפתחו בעקבות גישה זו היא חילופי זוגות. זוג שמחליט להתנסות בחילופי זוגות צריך לדעת שמדובר בחוויה עוצמתית במיוחד. אין ספק שלא כל זוגיות מתאימה למבחן מסוג זה. הרעיון לנסות חילופי זוגות עולה בדרך כלל כתוצאה מרצון לשנות ולגוון את חיי המין שנכנסים עם השנים למסלול שגרתי ואפרורי לעיתים. הרבה מאוד אנשים מוצאים עצמם אחרי עשור של זוגיות משועממים מחיי המין הרגילים ומחפשים דרכים להעשיר אותם. מחקרים בתחום הסקסולוגיה הראו שזוגות שפונים להחלפת זוגות הם בדרך כלל בעלי זוגיות ארוכה ויציבה במיוחד. זוג שלא בטוח ביציבות הקשר שלו, כדאי שיפנה לאפיקים אחרים לגיוון חיי המין.

איך מתחילים חילופי זוגות

כאשר בוחרים להתנסות בחילופי זוגות כדאי לעשות זאת באופן הדרגתי ומחושב, כאשר הדבר החשוב ביותר שצריך לוודא לפני שיוצאים לדרך הוא שיש הסכמה מלאה משני הצדדים לצאת להרפתקה כזו. כאשר אחד מבני הזוג לא בטוח ומסכים להתנסות בחילופי זוגות רק מתוך לחץ של הצד השני, זה מתכון די בטוח לכישלון. חילופי זוגות בהחלט יכולים להיות חוויה מרעננת ומעוררת עבור בני הזוג, אך אם הם לא נעשים בדרך הנכונה הם עלולים גם להפוך לחוויה הרסנית לזוגיות. לא כל אחד מסוגל באמת לקבל וליהנות מצפיה בבן זוגו מקיים יחסים עם פרטנר אחר. אך מי שכן רוצה בכך מספר על חוויה מינית מרגשת במיוחד. משיחות עם אנשים שמשתתפים במסיבות חילופי זוגות עולה כי לא כולם ניגשים בשלב הראשון לקיום יחסי מין מלאים. חלק מתחילים עם יחסי מין חלקיים, חלק רק צופים בבן זוגם או בזוגות אחרים וכך נחשפים לחוויה בצורה הדרגתית שמאפשרת להם לבחון את תחושתם האמיתית לגבי חילופי זוגות. ההדרגתיות הזו מאפשרת לבני הזוג להיכנס לתהליך בצורה בטוחה יותר ומומלץ לזוגות להתחיל את הניסיון בעולם החלפת זוגות בדרך זו.


תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]