פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות באופנההעולם משתנה. נקודה. משטרים נופלים, כלכלות קורסות וכל תפיסת העולם משתנה. כך גם בכל מה שנוגע לתחום הזוגיות. כיום כבר די ברור כי גם זוגות נשואים צריכים לגוון מעת לעת. חילופי זוגות זה כבר לא טאבו שהס מלהזכיר. התופעה של החלפת זוגות שהייתה עד לפני כעשור מוקצה הפכה היום לדבר מקובל למדי. אמנם לא מדובר על דבר גלוי- אבל ניתן כבר למצוא יחסית בקלות פורומים של חילופי זוגות. כמובן שהתנאי הבסיסי בכל מה שקשור לתחום של החלפת זוגות זה קשר חזק בקשר בני הזוג. כלומר, בני זוג עם קשר רופף לא יחזקו אותו בגלל חילופי זוגות. בכדי שמהלך של החלפת זוגות יצליח, צריך שהקשר בין בני הזוג יהיה יציב ואיתן.  בניגוד לתפיסה, חילופי זוגות זה משהו שעושים מתוך עמדת כוח ולא מתוך מצוקה. השלב השני לאחר ההחלטה על חילופי זוגות זה לדעת לבחור בזוג המתאים על מנת לבצע החלפה טובה ומועילה. כמובן שלא מיד מצליחים למצוא את החילוף המושלם אבל זה חלק מהעניין- ניסוי, גיוון וטעיה.

זוגות מתחלפים

הרבה זוגות ששומרים אמונים בקנאות היו רוצים לערוך חילופי זוגות. אלא שקשה מאוד להפוך פנטזיה למציאות. אולי לא. כיום, כשיש אינטרנט, ניתן להגיע בקלות לפורומים המתאימים ששם יש את כל הייעוץ וההכוונה בכל הנוגע לתחום של החלפת זוגות. החל בשלב הגישוש והחיפוש אחר זוג מתאים ועד להתנהלות לאחר מכן, עת כל זוג חוזר אל הקשר המקורי. חילופי זוגות מאפשרים לשחרר במידה והם נעשים בצורה נכנה הרבה לחצים שנוצרים כחלק מחיי הנישואין. במידה רבה, המפתח להצלחת חילופי זוגות זה לדעת לקראת מה הולכים. בפורומים השונים יש את כל המידע של ה"לפני". היות ומדובר במהלך יחסית נועז, חשוב להתכונן אליו כראוי. אחד הסודות היותר כמוסים הוא שחילופי זוגות נהוגים גם בקרב מגזרים שמרניים יותר.  אין כמעט תרבות בכל רחבי העולם שלא נתקלה בתופעה זו בסיטואציה כזאת או אחרת. במידה מסוימת, הנוהג של ימי קדם להחזיק מספר נשים נשען על אותו עיקרון ממש.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]