פורטל חילופי זוגות
8 כללי מפתח להתנהגות במסיבת חילופי זוגותבשיחות עם אנשים מחוץ לקהילת חילופי זוגות עולה לפעמים בורות לגבי אופן ההתנהלות של מסיבות חילופי זוגות. לאנשים יש נטייה מוטעית לפעמים לקשר חילופי זוגות עם הפקרות מינית והתנהגות חסרת גבולות. האמת היא שההפך הוא הנכון. במסיבות חילופי זוגות ישנם כללי התנהגות ברורים שכל מי שלוקח מהן חלק לומד שהוא מוכרח להקפיד עליהם אם הוא רוצה ליהנות ולהיות חלק מקהילת חילופי זוגות.

מטרתם של כללים אלו היא לשמור על התנהגות נאותה, בטוחה והולמת במעמד שהוא מיוחד ויכול לגלוש לפסים רגישים.

להלן רשימה של כללי ברזל להתנהגות נאותה במסיבת חילופי זוגות

* שמירה על דיסקרטיות- כל מי שלוקח חלק בפעילות של חילופי זוגות יודע שההקפדה על דיסקרטיות חושבה מאוד. במידה ותפגוש במסיבת חילופי זוגות אדם שאתה מכיר מתחומים אחרים, דע שהוא נבוך לפעמים בדיוק כמוך, אך אם שניכם תהיו מחויבים לשמירה על הסודיות לא תהיה בעיה.

*שמירה על כבוד בסיסי והדדי- חשוב לשמור על התאמה בין הרצונות של השותפים לחוויה, לא תמיד כל מי שנוכח במסיבה רגיל כבר לחוויה של חילופי זוגות וגם לכל אחד יש העדפות שונות, כמו בכל תקשורת מינית, חשוב מאוד להקפיד לכבד את רצונו של האחר ולעשות רק מה שמתאים לשני הצדדים.

*הקפדה על היגיינה אישית- גם לפני ההגעה למסיבה וגם במהלכה חשוב מאוד להקפיד על היגיינה. בכל מסיבת חילופי זוגות חייבת להיות אפשרות להתרחץ ולהתנקות במהלכה כדי לשמור על ההיגיינה במעבר בין בני זוג.

*הקפדה על מין בטוח- חשוב להקפיד על שימוש בקונדום בכל מפגש של חילופי זוגות. אמצעי מניעה אחרים אינם מספקים כיוון שהמטרה כאן היא לשמור על הבריאות ולא בהכרח למנוע הריון.

*לאפשר שימוש בחדר נפרד- יש להקפיד שתהיה אפשרות לשימוש בחדר נפרד לקיום המגע המיני בין המשתתפים, גם מי שמגיע לאירוע חילופי זוגות זקוק לפרטיות.

*צריכת אלכוהול- כמעט בכל מסיבה של החלפת זוגות יש בר משקאות סטנדרטי. אין הגבלה על כמות האלכוהול הנצרך על ידי כל אחד מהמשתתפים, אבל חשוב מאוד לשמור על ערנות, לבדוק ולוודא מה נמזג לכוס ולא להתנסות בכמויות או סוגים של אלכוהול שאתה לא רגיל אליהם וכמובן, לא להשתכר עד אובדן חושים.כמו כן, העישון והשימוש בסמים אסורים במסיבות אלו.

*הקפדה על אישור השתתפות- בכל מסיבת חילופי זוגות מתבצע תהליך של אישור ההשתתפות על ידי המארגנים. יש להקפיד לאשר את ההשתתפות בזמן ואם מחליטים לא להגיע להודיע על כך עש יומיים לפני המסיבה. כמות האנשים במסיבת החלפת זוגות מוגבלת מראש וחבל שתיווצר אי התאמה בכמות המשתתפים ביום המסיבה ושאנשים שרצו להשתתף ישארו בחוץ בגלל זה.


*הקפדה על הגעה בזמן- מסיבת חילופי זוגות כוללת פעילות אינטימית בין המשתתפים. לא נהוג לאחר ולהגיע במהלך כל המסיבה, שכן זה מפריע להתנהלות התקינה שלה ויוצר מבוכה בקרב המשתתפים. יש להקפיד להגיע בזמן שנקבע על מנת שהאירוע יתחיל בזמן ולא תיווצר מבוכה.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]