פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות - מהם היתרונות והחסרונות?לכולם יש פנטזיות מיניות. גם לגברים וגם לנשים. בין אם הם רווקים, נמצאים בזוגיות, נשואים או גרושים. אחת הפנטזיות הנפוצות שגברים ונשים רבים מדווחים עליה היא הוספת שותפים מיניים והתנסויות חדשות עם אנשים זרים, או  במילים אחרות- חילופי זוגות. ואכן, תופעת חילופי הזוגות הופכת בשנים האחרונות נפוצה יותר ויותר, ולאחרונה הגיעה גם לישראל: יותר ויותר זוגות שרוצים לחזק את הזוגיות שלהם ולגוון בחיי המין מחליטים לנסות ולממש את הפנטזיה ומגיעים למסיבות חילופי זוגות. מה יכולים להיות היתרונות של חילופי זוגות ומה החסרונות?

יתרונות

אחד היתרונות הבולטים של חילופי זוגות הוא הרגשת ביטחון וסיפוק מחיי הנישואין. בסקר אונליין שנערך בקרב למעלה מאלף סווינגרס פעילים בארה"ב, נשאלו המשתתפים מדוע הם בוחרים להמשיך בפעילות זאת. המשתתפים בסקר השיבו כי חילופי הזוגות תרמו להחייאת חיי הנישואין שלהם, חיזקו את הביטחון העצמי של בני הזוג ושיפרו בצורה משמעותית את התקשורת שלהם. משתתפים אחרים דיווחו על עלייה ברמת הריגוש והסיפוק בחייהם באופן כללי.
מחקר אמריקאי נוסף מ- 2007 הראה שיכולות התקשורות של בני זוג שלוקחים חלק בסגנון חיים זה השתפרו פלאים. הסיבה לכך היא האתגר שמציב אורח חיים זה לזוגות נשואים: הצפה של רגשות קנאה מצד אחד ומצד שני- הדאגה שכל צרכיו של בן הזוג נענים, הן במערכת היחסים הזוגית והן בפעילות המינית שמחוצה לה.
זוגות שנמצאים במערכת יחסים יציבה ובוטחת, שמעוניינים להוסיף גיוון לחיי המין שלהם, ימצאו את חווית הסווינגרס כמרגשת, מעצימה ומענגת עם בונוס בצידה- אינטימיות מחודשת, התעוררות של רגשות המשיכה והתשוקה, שיפור התקשורת וחיזוק הזוגיות.

חסרונות

מהצד השני, זוגות שמתנסים בחילופי זוגות עלולים לחוות תחושות קשות כמו רגשות קנאה ואשמה. גברים יחושו בדרך כלל קנאה שנסובה סביב העובדה שבת זוגם מקיימת יחסי מין עם גבר אחר. רגשות הקנאה אצל הנשים נקשרים גם לפחד שבן זוגן יעזוב אותן לטובת השותפה מחילופי הזוגות. רגשות אשמה עולים בעקבות הטאבו שכרוך סביב כל נושא חילופי הזוגות ואיך שהחברה תופסת את כל עניין הנישואים הפתוחים. יש מצבים בהם אחד מבני הזוג ימאס במפגשים אלו וירצה להפסיק, אך מחשש שהנישואים יתפרקו ימשיך לעסוק בכך ויצבור רגשות טינה ואפילו כעס.
אין ספק שאורח חיים "סווינגרי" עלול לגרום לאתגרים רגשיים לא פשוטים. מילת המפתח כאן היא ברורה: תקשורת. כדי לקיים אורח חיים מצליח של סווינגרס, כזה שמעשיר ומוסיף לחיי המין והזוגיות ולא מרחיק או מנכר, על בני הזוג להיות מספיק בטוחים בעצמם, לדעת לסמוך על בן הזוג שלהם ולהשקיע הרבה עבודה בשיפור התקשורת. התוצאה יכולה להיות נפלאה.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]