פורטל חילופי זוגות
איך מתכוננים למסיבת חילופי זוגותכיום יש יותר ויותר זוגות שמחפשים דרכים שונות לגיוון חיי המין. השגרה השוחקת, העייפות, ההרגלים, כולם דברים שמובילים הרבה פעמים לבעיות בחיי המין של זוגות, בעיקר זוגות ותיקים ומנוסים. חוץ מללכת לטיפול מיני, אפשר לנסות עוד כמה אופציות שבעזרתן ניתן להכניס עניין חדש לחיי המין ולעורר אותם מחדש. אחת האפשרויות שהולכות וגדלות בשנים האחרונות היא חילופי זוגות. תופעת חילופי זוגות היא לא תופעה חדשה, אך נדמה כי בשנים האחרונות הפתיחות כלפי הנושא גברה וניתן למצוא היום קהילה לא קטנה של חילופי זוגות בארץ.
ההחלטה של זוג להתנסות בהחלפת זוגות היא לא פשוטה. היא תמיד מלווה בלבטים וחששות כיוון שבהחלט יש משהו לא שגרתי ומעורר חשש בפתיחת הקשר הזוגי להתנסויות מיניות עם אנשים אחרים.
אבל אחרי שזוג מקבל את ההחלטה המשותפת לנסות חילופי זוגות, ישנה התרגשות גדולה וסקרנות מהלא נודע.
בדרך כלל מתחילים להתנסות במסיבות חילופי זוגות ולא במפגשים אישיים עם זוג בודד. במסיבות אפשר להיכנס לחוויה שתורה הדרגתית ואפילו לא לקיים יחסים אינטימיים של ממש בפעמים הראשונות. אחרי שזוג כבר מתנסה בחוויה, יכול להיות שיכיר זוגות אחרים וירצה לבלות איתם בנפרד.

מסיבת חילופי זוגות ראשונה

כאשר מתכוננים למסיבת חילופי זוגות בפעם הראשונה יש הרבה התלבטויות. איך להתנהג? מה ללבוש? התשובה לכל הלבטים בסגנון הזה היא לעשות מה שמרגישים בו הכי נוח. להתלבש איך שמתלבשים למסיבות רגילות. אין אופנה אחידה בקהילת סווינגרס. כל אחד מגיע למסיבה בבגדים אחרים. יש נשים עם שמלות ערב ונשים עם ג'ינס וגופייה. יש גברים עם עניבות ויש גברים עם טי-שרט. מה שחשוב הוא ללבוש מה שמרגיש הכי נוח וסקסי על מנת לשדר את מה שאתם באמת רוצים. כך לגבי ההתנהגות. אם תרגישו בנוח בהתחלה רק לצפות בפעילות זה לגיטימי. אם תרצו להשתתף זה  גם מותר. אם בא לכם לפלרטט זה מקובל ואם אתם מתביישים אז לאט לאט. חשוב לדעת שקהילת חילופי זוגות היא בדרך כלל מאוד סבלנית ומקבלת את כל סוגי ההתנהגויות, כל עוד הכל נעשה ברצון ובהסכמה מצד כל הצדדים. אין צורך להרגיש מחויבים להתנהגות מסוימת או לקוד לבוש מסוים. צריך פשוט להתחיל ולזרום עם ההרגשה בדרך אל החוויה.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]