פורטל חילופי זוגות
איך להתנהג במסיבת חילופי זוגותכאשר זוג מחליט להתנסות בחילופי זוגות, כדאי לו לנסות להכיר קצת אורח החיים הסווינגרי וללמוד על כללי ההתנהגות המקובלים על מנת לגרום לו להצליח להשתלב באירועים של קהילת חילופי זוגות.

כמו בכל התנסות חדשה, עשויה להיות תחושה קצת מוזרה ולא מוכרת, אבל אם מתכוננים לחוויה כמו שצריך, התחושות האלו יעלמו ויתחלפו בהתרגשות וסקרנות.

קהילת חילופי זוגות מתאפיינת בהרבה פיתחות וסובלנות. אנשים עם העדפות שונות, מראה שונה ותשוקות שונות מתקבלים בברכה לתוך הקהילה ויכולים להשתלב בה בהצלחה ובלבד שיקפידו על התנהגות אדיבה, ידידותית ומקבלת.

טיפים להתנהגות במפגש חילופי זוגות

חשוב להיות אדיבים- צריך לקחת בחשבון שאורח החיים הסווינגרי מתאפיין לפעמים בחוסר ודאות, התלבטויות ואפילו חששות.חשוב להתנהג באדיבות, בהתחשבות ובהבנה כלפי הזולת במפגשים של חילופי זוגות. הכלל הוא להתנהג לאנשים כפי שהייתם רוצים שיתנהגו אליכם.

חשוב להיות מנומסים- גם אם יש סווינגרס אחרים שאתם לא מעוניינים לקיים איתם קשר מיני, הקפידו להיות מנומסים וידידותיים. יכול להיות שיתפתח ביניכם קשר מסוג אחר וגם אם לא, הכי חשוב לא לפגוע באף אחד.

הקפידו לשתף פעולה- אם למשל שולחים לכם הזמנה לאירוע של חילופי זוגות, הקפידו לענות בנימוס, גם את אתם לא מתכוונים להגיע. באירועים של חילופי זוגות יש חשיבות גדולה לכמות המשתתפים ולכן חשוב מאוד שמי שעורך את האירוע ידע בודאות כמה זוגות צפויים להגיע, על מנת שיוכל לשמור על איזון בין גברים ונשים.

אל תלחצו- אם אתם מעוניינים בהחלפת זוגות עם זוג מסוים, נסו לרמוז להם בעדינות. אם הם ירצו הם יגיבו בשמחה, אם הם יסרבו-אל תשאלו למה! זה נותן תחושה לא נעימה ואגרסיבית. לכל אדם הזכות לומר לא בכל מצב וגם אתם יכולים לסרב בנימוס להצעות.

שמרו על מין בטוח- בקהילת חילופי זוגות נהוג להקפיד מאוד על יחסי מין בטוחים, שימוש באמצעי מנעיה וניקיון. הקפידו לכבד ולשמר את הכלל הזה גם לטובתכם האישית וגם לטובת שאר המשתתפים.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]