פורטל חילופי זוגות
תפיסות מוטעות לגבי סווינגרס 

הרבה אנשים מייחסים לסווינגרס תכונות שליליות ושגויות. ברוב המקרים זה נובע פשוט מבורות וחוסר הכרות עם קהילת חילופי זוגות.

אנשים שמאמצים אורח חיים של סווינגרס אינם שונים מאחרים. הם יכולים להגיע מכל מקום, מכל מין, גיל, מראה והשקפת עולם. אבל כמו כל דבר שהוא קצת שונה, החברה פיתחה כמה סטריאוטיפים שגורמים לאנשים למחשבה שלילית על חילופי זוגות. זה המקום לפרט ולהסביר, ולהכיר את המציאות הסווינגרית כפי שהיא באמת.

 

סטריאוטיפים נפוצים על סווינגרס

 

* סווינגרס הם מבוגרים ולא מושכים- הרבה פעמים הסטריאוטיפ הזה קשור לאופן בו סווינגרס מוצגים בקולנוע ובטלוויזיה, אך בין זה ובין המציאות אין שום קשר. קהילת חילופי זוגות היא מאוד מגוונת ויש בה אנשים מכל סוג- מבוגרים וצעירים, יפים ומכוערים, נשואים ורווקים ועוד.

 

* סווינגרס הם אנשים מאוד ליברליים- ישנה נטייה לחשוב שבגלל הליברליות המינית וסגנון החיים יוצא הדופן, סווינגרס הם בהכרח אנשים מאוד ליברליים. גם בחתום זה, ניתן לומר שקהילת חילופי זוגות אינה אחידה ויש בה מגוון גדול של אנשים מכל הסוגים, ליברליים וקונסרבטיביים.

 

* סווינגרס הם טיפוסים אנוכיים- בדרך כלל אנשים מבססים את הטענה הזו על כך שסווינגרס רוצים הכל ולא מסתפקים בקשר מונוגמי. רבים מאמינים שאנשים פונים לאופציה של החלפת זוגות כי הם לא מאושרים בקשר הזוגי שלהם, אך במציאות, בחלק גדול מהמקרים ההפך הוא הנכון. כדי לקיים אורח חיים כזה, הקשר הזוגי חייב להיות חזק ואיכותי, אחרת הוא יתפורר וכלן רוב חברי קהילת חילופי זוגות הם דווקא זוגות ותיקים ומאושרים.

 

* סווינגרס ישכבו עם כל אחד- זוהי כנראה התפיסה המוטעית הנפוצה מכולן. הרבה אנשים חושבים שאם אדם מעורב בהחלפת זוגות הוא בוודאי ישמח לשכב עם כל אחד שתהיה לו הזדמנות. גם כאן, המציאות רחוקה מאוד מהטענה. נכון שסווינגרס שוכבים עם עוד אנשים מלבד שני זוגם, אך לא עם כל אחד ולא בכל הזדמנות. גם במסיבות חילופי זוגות, אנשים מקיימים יחסים רק עם מי שהם נמשכים אליו ומוצא חן ביעניהם במיוחד ולא עם כל באי המסיבה.

 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]