פורטל חילופי זוגות
ארועי סווינגרסבין אם אתם חדשים בסצנת הסווינגרס הישראלית או שכבר השתתפתם בעבר במסיבות חילופי זוגות בארץ ובעולם, ניתן להבחין שאת מסיבות חילופי הזוגות ניתן לחלק לפי אופי המפגשים ומיקומם. יש מסיבות חילופי זוגות הנערכים במועדונים סגורים וכוללים החלפת זוגות ואפילו אורגיות, יש מסיבות פרטיות הנערכות בבתים פרטיים עם רשימת מוזמנים סגורה ויש מפגשים הנערכים בחללים ציבוריים לצורך הכרויות בלבד, ובהם המשתתפים יכולים לבחור אם להמשיך את הערב במקום אחר עם הפרטנרים שהם הכירו.

סוגים שונים של מסיבות לחילופי זוגות

מסיבות פרטיות - מסיבות חילופי זוגות פרטיות מאורגנות ברך כלל על ידי אינדיבידואלים, גברים ונשים הנהנים לקחת חלק בסגנון החיים הסווינגרי אך לא לוקחים חלק במסיבות הציבוריות הנערכות מטעם מועדון הסווינגרס המקומי. במקום זאת מתארגנות מסיבות חילופי זוגות בהם המארגנים מקיימים מסיבה פרטית ויכולים לשלוט ברשימת המוזמנים. מסיבות חילופי זוגות פרטיות נערכות לרוב בבתים פרטיים, והכניסה היא למוזמנים בלבד. האורחים במסיבות הפרטיות האלו מורכבים באופן כמעט מוחלט מזוגות, אך לעיתים מארגני המסיבה יחליטו להזמין גם גברים או נשים רווקים, ללא בני זוג.

מסיבות ציבוריות - מסיבות חילופי זוגות המתבצעות במרחב הציבורי לא בהכרח כוללת קיום יחסי מין. במילים אחרות: אלו בעיקר מפגשים לצורך הכרות של זוגות אחרים. במידה והמשתתפים ירצו להמשיך את המפגש באופן אינטימי הם ייאלצו לחפש מקום אחר להמשך המפגש. יש שני פורמטים נפוצים של מסיבות ציבוריות של סווינגרס: מפגשים חברתיים שאורגנו על ידי מועדון סווינגרס מקומי, הנערכים בבתי מלון ומאפשרים למשתתפים לשכור חדר במקום לצורכי סקס, או מפגשים בבר או מועדון סגור לקהל חילופי הזוגות, משמשים לצורך הכרות בלבד, ולרוב יהיו ממוקמים בסמוך לבית מלון או מלונית כדי להקל על זוגות המעוניינים להתייחד.

מסיבות חילופי זוגות "הכל כלול" - אירועים אלו מתרחשים בחלל המאפשר שילוב של הכרויות בנוסף על אזורים המיועדים לקיום יחסי מין. מפגשים אלו יכולים להתקיים בכל מקום הערוך לקבלת קהל ולקיום יחסי מין במקום: בית פרטי, מועדון דיסקרטי ייעודי, צימרים ועוד. מסיבות אלו פתוחות בדרך כלל לזוגות בלבד אך לעיתים מאפשרות כניסה של בודדים, באישור המארגנים. במסיבות חילופי זוגות אלו ניתן למצוא כיבוד קל, שתייה חריפה, רחבת ריקודים ובנוסף להם אזורים לקיום יחסי מין בצורת חדרים פרטיים או חלל פתוח עם מזרנים וכריות, מקלחות ושירותים, ומגוון אמצעי מניעה לשימוש החוגגים.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]