פורטל חילופי זוגות
כללים חשובים להתנסות בחילופי זוגותכאשר זוג מרגיש צורך לגוון את חיי המין שלו, ישנן כמה אפשרויות שעומדות בפניו. בשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים שמחליטים להתנסות בחוויה של חילופי זוגות. הפתיחות החברתית להעדפות מיניות שונות ומגוונות, הפכה את התופעה של חילופי זוגות לנפוצה יותר, כיוון שאנשים מרשים לעצמם היום להגשים יותר פנטזיות מבעבר.
בכל מקרה, כאשר זו מחליט לנסות החלפת זוגות, כדאי שיעשה תהליך של הכנה וילמד להכיר קצת את התופעה וכללי ההתנהגות הנהגים בקהילה. ישנן כמה עובדות מרכזיות שנוגעות לחוויית חילופי זוגות שכדאי להכיר לפני שמתחילים להתנסות.

 

מאפיינים של חילופי זוגות

 

* תקשורת טובה היא הבסיס לחוויית חילופי זוגות מוצלחת- בני הזוג חייבים לדבר ביניהם כל הזמן, לשתף אחד את השני במחשבות, בתשוקות, ברצונות. גם התקשורת עם השותפים לחילופי זוגות חשובה וחשוב לשמור על כנות ופתיחות כדי ליהנות מהחוויה. לכל זוג יש את הגבולות שלו במהלך חילופי זוגות ותקשורת טובה תעזור להבהיר אותם מראש ולהימנע ממצבים מביכים.

 

* תמיד יש קצת קנאה- למרות שתמיד יש שיחות הכנה בין בני הזוג וידוע כי מי שמחליט להתנסות בחילופי זוגות נכנס לסיטואציה בה הוא יודע שיראה את בן זוגו עם מישהו אחר, תמיד מתעוררת בסוף קנאה במידה מסוימת. בני הזוג צריכים להתכונן לזה נפשית ולדעת לקבל זאת באהבה והבנה, אחרת הם פשוט לא מתאימים לנהל אורח חיים של סווינגרס.

 

* מותר תמיד להגיד לא- קהילת חילופי זוגות מתאפיינת בהרבה פתיחות, סבלנות וכבוד הדדי. כפי שצוין קודם, לכל זוג יש העדפות משלו וגבולות משלו במהלך החלפת זוגות. כל אחד צריך להרגיש בנוח להציג את גבולותיו ולומר לשותפיו מה מתאים לו ומה לא.

 

* חוויות פחות טובות הן גם חלק מהעניין- כל מי שמנהל אורח חיים של חילופי זוגות חווה גם חוויות לא נעימות במשך הזמן. כמו בכל חברה וקהילה, גם כאן יש מדי פעם אנשים לא הגונים ולא מכבדים. חשוב ללות קצת חשדנות וקפדנות כאשר פוגשים אנשים חדשים ולהתקרב לאט לאט.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]