פורטל חילופי זוגות
הקשר בין חילופי זוגות וחדרים לפי שעה



כולם כבר יודעים שחילופי זוגות זה טרנד חם, אם כי נשאר מתחת לרדאר של התקשורת. יש לא מעט זוגות שעושים זאת, אך מעט מאד מדברים על זה, בטח שבאופן חופשי עם חברים. באינטרנט קיימות עשרות קהילות לאנשים מהסוג הזה, בין האתר האתר שלפניכם.


חדרים לפי שעה, למי שטרם שמע על כך - היא תופעה שהתפרצה אלינו במספר שנים האחרונות כמו לבה רותחת, כאשר יותר ויותר עסקים צצים כפטריות לאחר הגשם ובכל רחבי הארץ, ובכל שוברים למעשה את ההגמוניה שיש לצימרים בצפון הארץ. חדרים לפי שעה, שיכולים להגיע בכל מיני "פורמטים" שונים - בין אם כצימר, בין אם כחדר אירוח, לופט או דירה דיסקרטית - מכילים יתרונות רבים לזוגות אשר מעוניינים לשמור על דיסקרטיות רבה ככל הניתן.


מה חדרים לפי שעה מציעים לנו?


לחדרי אירוח כאלו יש מספר רב של יתרונות בהשוואה לבתי מלון, צימרים מסורתיים או אכסניות וכו'. להלן העיקריים שבהם:
מחירים נוחים לכל כיס - השכרת חדר לכמה שעות או אף ללילה שלם לרוב יכולה להסתכם בכמה מאות בודדות של שקלים. המחיר משתנה בהתאם למיקום, רמת האבזור והפינוק שהחדרים מציעים, ועוד.
זמינות מירבית - מרבית העסקים המציעים חדרים לפי שעה, פתוחים 24/7 ולמעשה זמינים לכל דורש ובכל שעה (כמובן מומלץ לתאם מראש), כמעט בכל השנה. מכאן הם מתאימים במיוחד לאנשים ספונטניים ומהירי החלטה.


דיסקרטיות - לרוב התשלום מבוצע במזומן, אין צורך להשאיר פרטים כמו שם או טלפון, פשוט מגיעים, משלמים ונהנים. חלק מן המקומות מציעים גם כניסה נפרדת.


נגישות - כפי שהוזכר לעיל, שלא כמו צימרים, חדרם לפי שעה קיימים בכל רחבי הארץ ולא רק (או בעיקר) באזור הצפון. עם השנים נפתחים יותר ויותר עסקים כאלו וכיום ניתן למצוא (אם מחפשים מספיק טוב) חדרים לפי שעה כמעט בכל עיר מרכזית בישראל, וגם בחלק מהמושבים ו/או קיבוצים.


אם נחזור לעניינו, לזוגות החזקים בעניין של חילופי זוגות - חדרים לפי שעה הם למעשה פתרון נהדר במידה והם רוצים לבצע את זממם במקום ניטרלי. כמה שעות בחדר מפנק כזה או אחר יכולים בהחלט להספיק לזוגות אשר מעוניינים לברוח קצת מהשגרה ולבלות, בין אם עם זוגות אחרים ובין עם עצמם.
באתר דיסקרטו תוכלו למצוא מגוון רחב של חדרים לפי שעה בכל רחבי הארץ - http://discreto.co.il/

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]