פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות כגלגל הצלה לנישואים 

מוסד הנישואים הוא אחד מהמסורות החזקות ביותר על פני כדור הארץ. הוא קיים אלפי שנים וחוצה דתות, מדינות, גיל וצבע עור. אולם למרות חוזקו ניתן להבחין בחמישים שנה האחרונות בירידת קרנו של מוסד זה על ידי שיעור גירושין עולה . בישראל 2012 היה שיעור הגירושין קרוב ל30 אחוז,שבחברה החילונית מספר זה אף גבוה הרבה יותר.

ניתן לדון במשמעויות של נתונים אלו, אולם לא ניתן להתווכח על שתי עובדות . הראשונה היא שאנשים רוצים להתחתן להקים משפחה ולהוליד ילדים. ילדים על פי מחקרים פסיכולוגים רבים, זקוקים לבית כמה שיותר יציב הכולל זוג הורים. העובדה השנייה היא שלאחר פרק זמן מסוים החבילה הזאת לא מחזיקה ואנשים נוטים לפרק את המסגרת המדהימה הזאת שנקראת זוגיות.

ישנם מקרים בהם הזוגיות מסתיימת ממחסור באהבה ואז שני הצדדים מחליטים לוותר. אולם ישנם מספר רב של מקרים שהזוגיות נגמרת בעקבות בגידה של אחד מבני הזוג מה שמוביל לפגיעה באמון, דבר שהוא הבסיס לזוגיות מוצלחת. הגורם לסיטואציה זאת הוא לרוב מחסור, והזנחה של האינטימיות בקשר.קשה מאוד לשמור על משיכה לבן הזוג במשך שנים רבות. השתנות גופנית וזקנה מורידה בחשק המיני כלפי בן הזוג. אולם ירידה זאת בחשק כלפי בן הזוג אינה אובייקטיבית. ישנם המון אנשים סופר סקסיים שנמצאים בנישואים, אינם עושים סקס ונכנסים לדיכאון שמוביל לבסוף לגירושין ופירוק המסגרת המשפחתית.

 

חילופי זוגות -  ניתן גם להנות ממסגרת בטוחה של זוגיות וחיי מין מוצלחים שיובילו לסיפוק אישי

 

כיום זוגות רבים מוצאים את הפתרון במסגרת של חילופי זוגות או בשם הלועזי שלו סווינגרס. למעשה מדובר על החלפת זוגות לצורכי מין וסיפוק אישי שמאפשר לשמר את הנישואים שלכם וגם את היצר המיני שקיים בכולנו. חילופי זוגות לא מתאים לכולם ודורש כנות אמתית משני בני הזוג. לא תמיד יהיה קל לשמוע שאשתך נמשכת לגבר אחר, אולם אם האלטרנטיבה היא בגידה או גירושין, גם ככה היא תגיע לאותו מקום, אך הזוגיות שלכם תמות. חילופי זוגות מאפשרים לשני בני הזוג לחלוק עונג יחדיו ולבטל את ההרגשה הנוראית של בגידה. ניתן לבצע זאת על ידי הכרויות דיסקרטיות באתרי אינטרנט או ללכת למסיבות סווינגרס שמאוד נפוצות בשנים האחרונות. חשוב לזכור- חילופי זוגות הם לא לכולם. אנשים שמרנים עלולים להיפגע מכך, אולם לאלה שפתוחים יותר החלפת זוגות יכולה להציל את הנישואים ולהוות חוויה כיפית, מדהימה ופונקציונלית ביותר לשמירת המשפחה והאושר האישי.

 

 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]