פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות ויחסים פתוחים 

זוגות שנמצאים הרבה זמן ביחד, נשואים או לא, הרבה פעמים מחפשים ריגושים חדשים ודרכים לגוון את הזוגיות שלהם. חלק מהזוגות מחליטים לנסות להתיר את המסגרת הזוגית ועדיין להישאר ביחד. הכוונה היא כמובן לחוויות שונות שמכניסות גיוון לעניין לחיי המין. לא מעט זוגות מחליטים לנות היום מערכות יחסים פתוחות, ללא מחויבות למונוגמיה בחיי המין. יכול להיות שהרבה אנשים מפנטזים על חיים כאלה, בו הם יכולים לשכב עם מי שהם רוצים ועדין לחזור כל ערב הביתה לבת חם ואוהב, אך רובם לא באמת מסוגלים לנהל אורח חיים כזה. במקרים רבים שזוגות מכריזים על יחסים פתוחים, אחד מהדברים הולך בסופו של דבר לאיבוד- או הזוגיות או היחסים עם אנשים אחרים.דרך נוספת להכניס קצת אקשן לחיי המין, וגם להתנסות עם בני זוג אחרים היא חילופי זוגות. בעבר, התופעה הייתה מאוד נדירה בארץ, אך בשנים האחרונות התופעה הולכת ומתפשטת וקהילת חילופי זוגות בארץ רק הולכת וגדלה כל הזמן.

במה עדיפים חילופי זוגות

היתרון הגדול של חילופי זוגות הוא בכך שהופכים את הגיוון בחיי המין לחוויה שהיא בכל זאת משותפת ולא באמת נפרדים לצורך סקס עם אחרים. אמנם, כל אחד רשאי לקיים יחסים עם שותפים אחרי, אך כך זה נעשה בתוך מסגרת בה שני בני הזוג נוכחים והכל נעשה בהסכמה הדדית. זה עוזר להנמיך את עוצמת הקנאה שמתעוררת במסגרת של יחסים פתוחים. גם זוג שמחליט לנסות החלפת זוגות חווה קנאה הרבה פעמים, אך בדרך כלל היא ברמה נמוכה יותר.
לא כל זוג בנוי להתנסות בחילופי זוגות. גם כאן, מדובר בחוויה עוצמתית ומטלטלת. אמנם מצד אחד קל יותר כשיודעים בדיוק איפה, מתי ועם מי בן הזוג מתרועע, אך לפעמים הצפיה בכך היא קשה ומעוררת רגשות עזים של קנאה. זוג שמחליט להתנסות בחילופי זוגות חייב להיות בטוח בעוצמת הקשר שלו, ביכולת שלו לספוג שינויים כאלה , וכמובן חייב לעשות זאת אך ורק בהסכמה מוחלטת של שני הצדדים, על מנת שהזוגיות וכל להישמר.

 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]