פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות - לא רק לזוגותכולם יודעים עד כמה זה קשה לסיים מערכת יחסים ארוכה. אחד הדברים שהכי חסרים לנו בתקופת הרווקות הוא מישהו שנוכל לדבר איתו, מישהו שיבין מה עובר עלינו, מישהו שינחם. דבר נוסף ולא פחות חשוב שאנחנו מתגעגעים אליו לאחר הפרידה זה סקס. סקס הוא חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים: זה כיף, זה בריא וזה בחינם! אז מה יכול לעשות מי שכרגע יצא (או יצאה) ממערכת יחסים ארוכת שנים ומחפש להנות מסקס חסר מחויבות, ללא קשרים ובלי התנאים של מערכת יחסים זוגית קבועה? פתרון אפשרי אחד הוא להצטרף לאורח החיים הסווינגרי וללכת למפגשי חילופי זוגות באופן עצמאי, לבד.

להצטרף לאורח החיים הסווינגרי

כאמור, מסיבות חילופי זוגות הן דרך נהדרת להתגבר על פרידה ולקיים יחסי מין בריאים ובטוחים ללא היקשרות רגשית. היתרון של מסיבות חילופי זוגות הוא עצם הידיעה שאתם מגיעים לערב אחד של הנאה חושית בו כולם יודעים למה לצפות ואף אחד לא דורש התחייבות רגשית כלשהי, מלבד ההתמסרות לרגע. מסיבות חילופי זוגות הן גם דרך נהדרת לגלות האם את/ה נמשך לבני מינך. נשים רבות שנמצאות במערכות יחסים מפנטזות על לעשות אהבה עם אשה אחרת ולא פחות גברים חושבים על התנסות מינית עם גבר אחר. אם אתם חושבים על סקס עם בני מינכם או רוצים להתנסות כדי לבדוק את המיניות שלכם, מסיבות חילופי זוגות יעניקו לכם הזדמנות נדירה לעשות זאת. במפגשי חילופי זוגות תוכלו לפגוש בפרטנרים רבים, נשים וגברים, בעלי העדפות מיניות שונות הפתוחים להתנסויות מיניות שונות.

אז איך מוצאים סווינגרס? איך מגיעים למסיבות של חילופי זוגות? אחת הדרכים היא לחפש באתרי הכרויות דיסקרטיות למבוגרים או להירשם לאתר הכרויות של חילופי זוגות. בדרך זו תוכלו לברר מתי והיכן מתקיימות מסיבות חילופי הזוגות באזורכם. הרבה פעמים תגלו שמדובר באירועים מאורגנים היטב, עם כללי התנהגות ברורים ומוגדרים והשגחה צמודה של מארגני המסיבה על המתרחש. מסיבות אלו הן הזדמנות טובה להתנסות כסווינגר בודד או כסווינגרית יחידה כיוון שמדובר בסביבה יחסית בטוחה ומסודרת בה לא תצטרכו לדאוג לביטחונכם האישי כמו במקרים של סטוצים אקראיים עם זרים. רוב מסיבות חילופי זוגות הנערכות בארץ פתוחים לזוגות בלבד וברוב המקרים הכניסה לנשים המגיעות לבדן מותרת אף היא. לרוב אין כניסה רק לגברים אך ניתן לברר זאת עם מארגני המסיבה.

מי שבוחר להגיע בגפו למסיבת חילופי זוגות צריך להיערך מעט אחרת מאשר זוגות המגיעים יחד, מבחינת השמירה על הביטחון האישי במידה והוא בוחר להמשיך את הערב עם בן זוג אחד או יותר במקום אחר. יש לדאוג להודיע למישהו היכן תהיו ולמשך כמה זמן, הביאו עמכם אמצעי מניעה, טלפון סלולרי ומספיק כסף למונית חזרה הביתה.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]